Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan hogy 2 testvér is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy 2 testvér is meleg/leszbikus egy családban?

Figyelt kérdés
febr. 27. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Megesik. Középsuliban például volt egy évfolyamtársam, hárman vannak lánytestvérek és egyedül csak a középső lány heteroszexuális.
febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a nagy számok törvénye alapján...és a 8 milliárd elég nagy szám...biztos,hogy van ilyen a világban ;)
febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Erről eszembe jut egy vicc:


Család ül az asztalnál, folyik a vasárnapi ebéd. Egyszer csak az idősebbik lány félénken megszólal:

- Apa, be kell vallanom valamit, leszbikus vagyok.

Fater totálisan kiakad, üvöltözés, meg ami kell. Majd mikor lenyugodnak a kedélyek, a fiatalabbik lány is megszólal:

- Apa, az a helyzet, hogy én is leszbikus vagyok.

Mégnagyovb kiakadás, mégnagyobb veszekedés követi.

Kicsit később s feleség:

- Drágám nem tudom tovább magamban tartani: én is a nőkhöz vonzódon.

Apuka teljesen kikelve magából:

- Hát mi az átkozott jóisten folyik ebben a családban, hát itt már senki sem szereti a férfiakat?!?!?!?

Mire a középső gyerek, a fiú félénken felteszi a kezét:

- De, én!

febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van
febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen egypeteju iker ismerosom es igen
febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha pont úgy jön ki a "homorota", akkor persze.

Megy a vita hogy mi minden játszik közbe szexualitás kialakulásában. Viszont mindegy hogy nature vagy nurture párti vagy, testvéreknek genetikájuk és neveltetésük is inkább hasonló mint eltérő. Szóval nem törvényszerű, de nem is meglepő ha mindkettő homoszexuális lesz.

febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

1.:

A nemhetero nem= a homoval.

febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én és a bátyám is melegek vagyunk. Volt nagy kiborulás szülők részéről.
febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3%

#3, nagyon jó! :D


Ilyen "jókislány" viccet akkor már megeresztek én is.


Három fiatal csaj a papnál áll sorban, először egy félénk kerül a gyóntató székbe.


- Hát, te, jányom, mit vétkeztél vala?

- Nos, szóval, izé, megfo... megfogtam, tudja, hehe... ööö, egy férfinek a... szóval...

- Juj, ne is folytasd, ides jányom, szörnyű az vétek vala amit te elkövettél!!! Ímé, mondál vala tíz Miatyánkot, és tisztítád meg az bűnös kezed eme szenteltvízzel, továbbá...


Az egyik sorban álló fiatal csaj már tiszta ideg, nem bírja tovább, beordít a gyóntatószékbe:


- Hé, atyám, nem érünk rá! ...nem lehetne végre gargarizálnom, mielőtt a barántőm segget mosna...?!

febr. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!