Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányos duci fiúknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányos duci fiúknak a legnehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a férfias macik sokaknak bejönnek, de akik lányosabbat keresnek ők a vékonyakat szeretik.


Én meg elég esélytelennek érzem magam 165 cm 75 kg-s alig szőrös, vékony hangú srácként. (A péniszem is kicsi szóval 100% sztereotípia).


Amúgy próbálok tenni a súlyom ellen de minden sportban béna vagyok, diéta után meg visszahízom ami nagy nehezen lemegy. 19F



márc. 3. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól tudod :)

Legyen több önbizalmad magad felé!

márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagyok fiú, így nem látok bele ebbe a helyzetbe, minden fiúnak/férfinak más izlése van, én ugy látom, hogy igenis vannak olyan fiú/férfiak akik a kicsit ducibb fiúkra buknak.


A fogyáshoz tudom ajánlani én azért akartam fogyni mert azt gondoltam hogy ha van rajtam plussz súly nem kellenék senkinek. És hogy ne hízzam vissza amit lefogytam minden nap edzettem nem fárasztóan csak figyeltem hogy ne legyek kalória többletben. Szóval mindeben csak a kalóriákat néztem és így sikerült. Kitartást! Sikerülni fog!

márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Cáfolom. 170 cm és 78 kg vagyok, nem kimondottan férfias kinézettel, mégis már vagy 20 nővel szexeltem 20 év alatt, meg volt 2 db 3-4 éves kapcsolatom is, és került még pár néhány hónapos is.

Nem vagyok Brad Pitt, mégis tudok nőt találni akár komoly kapcsolatra is.

Most pl pont a 4 éves kapcsolatomból jöttem ki, tehát nem szabad elcsüggedni, figyelni kell a kínálkozó alkalmakat és élni vele! ;)

38/F

márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy te is bejössz valakinek.


De ha ilyen fiatalon már súlyfelesleged van akkor érdemes még most életmódot váltani (nem diétázni) mert különben vészesen el fogsz hízni. Keress fel szakembert aki az étrendben tud segíteni.

Próbálgass többféle sportot most azért érzed magad bénának mert biztos rossz tapasztalataid vannak, meg a súlyod miatt is nehezen megy még. De ahogy fogysz meg edzettebb leszel egyre jobb lesz hidd el, kitartás!


Egy exkövér már átlagos testalkatú sorstárs

márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelnél.
márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3mas kategória meg van?😄
márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én vékony lányos kinézettel sem vagyok túl kelendő…bár inkább a személyiségemmel van a gond úgyhogy nem hiszem hogy ez a gond :)
márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7-es, az ha érzékenyebb vagy az nem lehet gond.

Van,akinek ez nagyon bejön :)

márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Inkább hisztis vagyok mintsem érzékeny😂

márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A hiszti is az érzékenység egyik formája és lehet kezelni:) Nagyon jó módszerek vannak erre,meglepően jók !Tapasztalat ...
márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!