Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan fogadta apátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadta apátok, hogy melegek vagytok? Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok?

Figyelt kérdés
Anyukám ő nagyon jól fogadta. Apám reakcióját viszont nem tudom. Anyukám szerint beletörődne, de nem tudja az első reakcióját. Nagyon jó a viszonyom apámmal, sokat beszélgetünk, ha itthon van. (2 havonta 1 hetet.) Mindig mondja, hogy nagyon büszke rám. Az a baj, hogy elég konzervatív. Bár azt is szokta mondani, hogy van 1-2 meleg akit szeret.
márc. 8. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
18/F
márc. 8. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Állítólag nem hitte el, amikor anyám megmondta neki. Soha nem beszéltem vele erről, mert évekig rossz volt a viszonyunk a vallási őrületei miatt is.


Utána a befolyásos konzerv-katolikus haverjai váratlanul meggyilkolták őt - többek között azért is, mert egy bvzit nevelt fel a rendszerüknek, akiről nem jelentett időben, és így nem lehetett engem teljesen tönkretenni szervezett zaklatással.

márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Enyém jól fogadta, annyi hogy onnantól nem kaptam meg hetente azt a kérdést hogy van-e csajom. Szerintem nehéz volt neki elfogadnia a dolgot, de beletörődött hogy úgy sem tud megváltoztatni bármi is legyen a véleménye.

23F

márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyém még nem tudja.
márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen hidegen hagyta, annyit mondott, hogy ha baj van, azonnal szóljak. Aztán mentünk kávét főzni, és a családdal közösen elköltöttük a délutáni kávénkat.
márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!