Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Reménytelen szerelem kezelése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem kezelése hogyan?

Figyelt kérdés

Van valaki aki hetero, 20 évesen éreztem ilyet utoljára most pedig 30 vagyok. Nem gondoltam volna hogy lesz valaki még akivel kapcsolatban megint előjönnek ezek az érzelmek. 10 éve is szörnyű volt, meg kellett vele szüntessem a kapcsolatot hogy elmúljon. Most ezzel a sráccal ugyanaz az érzés. Amikor rám néz amikor meglátom, ha megszólal. Utána napokig/hetekig a fülembe vannak a mondatai, a szeme, a képeit nézegetem. Csodaszép mosolya van. Hetero de ha nem lenne hetero se lenne sok esélyem. Kolegám, néha találkozunk de nem gyakran szerencsére.

Nekem soha nem lesz olyan hogy interneten leszek szerelmes, eddig ő a második egész életemben aki iránt ilyet érzek, mindkettőjüket random ismertem meg az előzőt iskolában, őt meg munkahelyen. Nem tudok rajta túl lenni. Úgy érzem megint szerelmes leszek vagy már az is vagyok reménytelenül. Folyamatosan rá gondolok. Az egyetlen jó benne, hogy van hogy nem is látom 1 hónapig. De utána megint. Utálom ezt az érzést. Elnézést de jól esett magamból kiírni.


márc. 16. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el neki.
márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igy voltam én is

Túl fogod élni idő kérdése

márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, ez nem szerelem!

Elhiszem neked annak tűnik, mikor már ismered kívül belül mit szeret enni, inni hogy szereti ha símogatod

Tudod mik a hibái mitől lesz ideges és mitől boldog

Na ezt mind megismered és elfogadod, utána jön a szerelem.

Amit te még soha életetben nem éreztél, ha jól veszem ki a szavaidból.

márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudom, sokan mondják az ilyenre hogy nem szerelem. Én mégis annak érzem, és ezért nevezem annak. Mondom ez nálam nagyon ritka, találkoztam, randiztam, kalandoztam már többször is. Egyik sem volt ilyen érzés mint ennél a két srácnál. Tipikusan olyan hogyha leakarna velem feküdni azt mondanám neki hogy csak kapcsolatban, mert nem élném túl ha utána nem akarna semmit. (Nyílván valószínű nem így tennék). Na álmodozni lehet, túl kell esni rajta ez a lényeg.

Elmondani felesleges, már tanultam ebből az elmondom neki dologból egy életre, az aztán tényleg mindent elront.

márc. 16. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon tetszik Valkai és álmodozól róla az nem szerelem

Hisz nem ismered.

Ez csak olyan beleszeretsz első látásra, ami 100%-ban csalódás mindíg.

márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
73%

3


De létezik ilyen. Én is beleszerettem a volt kollégámba és én sem beszéltem vele sokat, pedig majdnem minden nap találkoztam vele.

Amikor kiderült, hogy szeretője van, szabályosan féltékeny lettem.

Ha csak tetszett volna, akkor nem éreztem volna ilyen erős féltékenységet.

Ráadásul a mi esetünkben kölcsönös volt, még ha az ő esetében nem volt annyira erős a vonzalom, mint nálam.

márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire megvisel keress pszichológust
márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Túl leszek rajta nem kell pszichológus, csak eddig jól meg voltam érzelmek nélkül az utóbbi 10 évben. Feltudom dolgozni mivel nem látom gyakran, így könnyebb.
márc. 16. 20:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma megint találkoztam vele, hát nem lett könnyebb a helyzetem :D Kínszenvedés, olyan mint valami drog. De bízom benne hogy most nem látom egy jó darabig.
márc. 18. 19:31
 10/17 A kérdező kommentje:
Már arra is rájöttem, hogy hasonlítt arra a régi srácra, a hanglejtése ugyanolyan amikor valami komoly dolgot mond, ugyanolyan kicsit fura járása van, ugyanolyan kis cukin beszél…. Konkrétan úgy érzem mintha ő lenne ott amikor velem van. Biztos ezért érzem ezt.
márc. 18. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!