Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni "skinny fat" testalkatú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nagyon vonzóak számomra a kissé löttyedtebb testalkatú srácok, akiken arányaiban kevesebb az izom, viszont van rajtuk valamennyi háj amit meg lehet fogni, főleg hason és derékon. Nagyon szeretnék megismerkedni egy ilyen fiúval, de ez sajnos mindeddig nem sikerült még.


Számomra nagyon vonzóan hat ha egy fiún szinte semmi izom nincs, és a hájtól kellemesen lágy és puha a hasa és a dereka, és színtiszta zsírból áll össze az egész. Alapvetően átlagos, vagy akár vékonyabb vagy enyhén izmos alap testalkattal, de mellette kicsit hájasabb, izomtalan hassal, és a a zsírtól kicsit szélesebb, íves vonalú derékkal, amin szépen kiterjed oldalra a háj :D


Nagyon szeretnék megismerkedni egy olyan fiúval, akivel passzolni tudnánk egymáshoz lelkileg, mentalitásban, hasonló értékrenddel, viszont testileg is vonzó lenne számomra, és én is szeretnék számára megfelelő lenni.


Én magam enyhén izmos, szálkásabb típus vagyok egyébként, nagyjából 65 kiló és 175 centi.


24/f



márc. 19. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy ennek ez a neve. Szerintem én skinny fat vagyok. Ugyan vékony, nincs rajtam semmi izom, de van pocakom egy kevés. Bár én öreg vagyok hozzád, de sok sikert.
márc. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyere fel a grommr-ra. Vagyunk egy páran ☺️
márc. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Akkor neked vele kellene felvenned a kapcsolatot. A srác a skinny-fat szinonimája.


[link]

márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát elég gyakori csak aki ilyen az nem tesz ki magáról póló nélküli képet mert ugyebár nem felel meg a "szépségideálnak"
márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok
márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 Igen, ilyesmire gondoltam, csak kicsit még lágyabb hassal amin valamivel több a háj, meg kicsit szélesebb derékkal, amin a háj két oldalt jobban kiterjed :D


De igen, az általad a válaszhoz csatolt videóban szereplő srác felsőteste alapvetően jól szemlélteti hogy mire gondolok...

márc. 22. 00:17
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, közülük melyik tetszik legjobban?

[link]

[link]

márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha szex, akkor melyik lennél: a/p/u?
márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő elég jó lenne? [link]
márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Olyasmire gondoltam, akiknek ilyen "körte alakban" oszlik el a háj a felsőtestén... Hogy fentről lefelé haladva egyre szélesedik a hasa és a dereka felé, és a derekán már majdnem olyan szélesen kiterjed a háj, hogy szinte olyan széles a dereka mint a válla a sok zsírtól :D


Ilyesmi, igen, de ennél valamivel több hájjal. A Google-ös képek közül a második link első képe illusztrálja a legjobban eddig.


Szerintem bármelyik lennék, kizárólag aktív, kizárólag passzív, vagy pedig uni is változóan. De nem kizárólag párkapcsolatot keresek (az sem lenne rossz egyébként) hanem barátokat is. Ezzel a számomra nagyon vonzó testalkattal...

márc. 23. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!