Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem a hetero legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a hetero legjobb barátomba! Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Beleszerelmesedtem a legjobb fiú barátomba! Probléma az, hogy ő nagy csajozós, és én biszex vagyok, szóval ez is közös téma, de én őt szeretem a legjobban a világon. Ő is szingli jelenleg én is, nagyon fájna, ha talál csajt, nem azért mert boldog, hanem értitek! Attól is félek mivanha még barátom se lesz a jövőben ha lesz csaja, nem birtokolni akarom, egyszerűen mindennap akarok vele találkozni és megölelni, nekem az is elég.

Szoktunk ölelkezni, bár köztünk nem sima barátság van, szóval szexuálisan annyira nem kívánom, inkább egy homoromantikus barátság van, hiszen ő is szokott engem ölelni, bókolni és én is neki.

Mindketten 18 évesek vagyunk.



márc. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
szomorú! Majd idővel lecsillapódik
márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Fokozatosan kezd el felhozni temakat hogy kozos hoki ilyenek hatha belemegy ha nem akkor meg kimagyarázod
márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő heteró, akkor bármennyire fájdalom, de ki kell verni a fejedből. Próbálj másokkal ismerkedni, az terelné a gondolataidat.
márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen találnod kell magadnak egy másik fiút/lányt aki eltereli róla a gondolataidat. Ha hetero akkor csak sérülhetsz ha jobban belemész ebbe
márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Inkább lányt!
márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő biztosan hetero, te pedig szeretnéd, hogy a legjobb barátod maradjon, akkor ezt muszáj lesz lelkileg új alapokra helyezni. Mivel most léptek be a felnőttkorba, az élet amúgy is ad majd egy csomó új helyzetet. A legfontosabb a rendszeres kommunikáció, ami egyszer majd jó eséllyel arról fog szólni, hogy lett egy barátnője. Ezzel a gondolattal meg kell barátkozni, és sokat segíthet a helyzeten, ha te is össze tudsz barátkozni a leendőbelijével. Attól még maradhatsz a legjobb barátja, de a párkapcsolat általában más paraméterekkel működik.
márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha őt szereted a legjobban,

Barátság többet ér mint egy szex!

Utána semmi nem lenne a régi.


Legjobb barátommal 45éve ismerjük egymást, születésünktől kezdve, kapcsolatok férj-feleség jön megy - de a barátság örök.

márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!