Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki közületek elfojtotta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki közületek elfojtotta a homoszexualitását és a vágyait, milyen lelki következmények jelentkeztek nálatok?

Figyelt kérdés
márc. 28. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Csak ismerek olyat,aki elfojtja.

Egy házasságban élő,harmincas, nagyon megkeseredett férfi munkatársam.Valószínű,hogy a családja kényszerítette arra,hogy megnősüljön.

Nagyon kínlódik,beszélgettem vele többet.Én abban a szerencsés helyzetben voltam,vagyok, hogy nem kell elfojtanom, megélhettem a meleg kapcsolat szépségét.

Ez a srác olyan,mint egy időzített bomba. Dührohamok vannak rajta,olyankor nekiáll bent rendet rakni maga körül,csapkod és szidja azt,akik azzal élhetnek,akivel szeretnének.Sírni is láttam,mikor arról mesélt,hogy látott két férfit vásárolni,közösen ,egymást becézgetve.

Úgy látom, nem jó vége lesz, mert robbanni fog,nem az a fajta,aki el tudja lelkileg nyomni az egészet.


Nálam az okoz némi keserűséget,hogy nincs párom egy ideje és a sok kamus,átverő miatt a kedvem ment el az ismerkedéstől.

márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
De hogy egy nővel összefeküdni ha meleg? Vagy levendula házasság?
márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes ez, mert magam is ide sorolnám. Néha okoz frusztráltságot, de azért persze ki tudom élni a vágyaim. Számomra egyébként nem az számít más mit gondol. Sokkal inkább saját magamnak nem fekszik ez. Olyan téren rossz, hogy tudom, hogy sok dolgot kihagyok, mert alapvetően válogathatnék is, ha minimálisan is felvállalom ezt. (Izmos is vagyok, van aki szerint helyes is). Ami nekem nagyon nem jön be, az a melegek viselkedése. Számomra a férfi férfias, és én is ilyen vagyok, az ilyen fiúk tetszenek, ami sajnos ritka eddigi tapasztalataim szerint a melegek között. Mondjuk nem vagyok totál meleg, minden további nélkül tudom lánnyal élvezni a szexet. Azért nekem ez a dühroham kicsit durva, ott más baj is van.
márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Életkedvem 0-n van

De nem azert mert nem eltem ki magam hanem mert nem heteronak szulettem

márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tulzas, hogy elfojtom, ugyanakkor melegnek lenni egy olyan orszagban, ahol ez meg bunnek szamit, az eleg nehez ugy. Komolyan neha a sotet kozepkorban erzem magam. Nem, senki nem akarja, hogy erzekenyito programokat tartsanak gyerekeknek, senki nem akarja, hogy dragek tartsanak foglalkozasokat gyerekeknek, mi egyet szeretnenk, legalabbis en biztosan: bekeben elni. Nekem peldaul annak is lelki kovetkezmenye van, hogy a politikai hadszinteren folyamatosan temaznak rolunk es ugy allitanak be, mintha egyebkent egy tomeggyilkos meszaros lennek, vagy nem tudom. Nekem ez belso frusztraciot eredmenyez.


Ami szinten nehez - amit mar feljebb is irtak - az ismerkedes. Egyszeruen ugy erzem, hogy folyton csak leckeket kapok az elettol. Az elejen sokat gondolkodtam, biztos bennem van a hiba, tul naiv vagyok, aztan rajottem, hogy ez meleg korokben bevett szokas, hogy mindenki mindenkivel, monogamia nulla. Szoval lelki kovetkezmenyei leginkabb annak vannak, hogy vagynek egy tarsra, ugyanis egyedul lenni nem jo dolog. De talan majd egyszer..😊

márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válasz nagyon elgondolkodtató,főleg ami a második bekezdést illeti.

Sokunknak a gondját,egyben a vágyát is leírta - nem jó egyedül,de nem mindenképpen és nem mindenáron !

márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkabb egyedul élek, mint hogy ilyen hányadék életet éljek ferfi létemre

Szégyen az egész

márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es a homoszexualitással van bajod, vagy azzal ahogyan viselkednek egyesek?
márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egésszel
márc. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dickharta ***** válasza:
5-ös te hülye! te attól éreznéd jobban magad,ha a gyerekekhez dragok járhatnának??? biztos nem vagy normális!
ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!