Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki közületek elfojtotta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki közületek elfojtotta a homoszexualitását és a vágyait, milyen lelki következmények jelentkeztek nálatok?

Figyelt kérdés
márc. 28. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"senki nem akarja, hogy dragek tartsanak foglalkozasokat gyerekeknek"


Olvasni tudsz?

ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na a 10-es egy tipik fideszes birka, teljesen jol mutatja a reakciod is, hogy mennyire “egyszeruek” vagytok. Kiragadsz a kontextusbol egy szot, lasd dragek es elviszed a beszelgetest egy teljesen mas iranyba, kiforgatsz es valotlant allitasz. Akkor segitek: azt irtam pont, hogy szerintem ezt senki nem szeretne, annak ellenere, hogy meleg vagyok, kepzeld el, hogy meg en sem. Olvasas/szovegertes altalanos iskola masodik osztaly, leulhetsz karo!😊 De azert nyugtass meg, hogy csak csinalod, hogy ennyire hulye vagy. Nyakig ellep minket a szar, inflacio, allamcsod, fostalicska egeszsegugy, romhalmaz oktatas (a szovegertesed is ezt tamasztja ala) te meg attol felsz, hogy dragek mennek iskolakba-ovodakba erzekenyiteni….na almodj tovabb csipkerozsika.


#5

ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Elemér10 ***** válasza:
0%
Tudjátok engem inkább az zavar, hogy ilyen beteg elmék akarnak politizálni. Tudom hogy szar lehet ilyennek születni,de a betegek próbálják gyógyítani magukat, és nem azon vannak, hogy mindenkit megfertőzzenek.
ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Majs ha feltalálják a melegségbol heteróvá alakito gyogyszert akkor meggyógyítom magam
ápr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 dickharta ***** válasza:
0%

bocs. felületesen olvastam..

ne haragudjatok homokosok! :)

ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!