Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél hogyan van tartva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél hogyan van tartva a nőnap, húsvét, anyák napja, stb?

Figyelt kérdés

Aktív és passzív szerep határozza meg, vagy nem tartjátok?

Most volt húsvét, a nőiesebb fél elvárja a locsolkodást mondjuk? Ismerősi kör jár például locsolni meleg passzív férfiakat?

Vagy ha gyereket fogadtok örökbe (nem tudom, jogilag engedik-e), akkor van anyák napja, ahol egy férfi jelenik meg olyankor?


Semmi rossz indulat nincs a kérdésemben, csupán elgondolkodtam a témán, szuper lenne, ha valaki mesélne ezekről bővebben.


ápr. 2. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz?!
ápr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Őket is anya szülte. Gondolom , vesznek szegényanyjuknak virágot, nők napján is felköszöntik a család nő tagjait.


Mi a kérdés?

ápr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Jujj de kitekert gondolkodásod van.

Pont azért melegek, mert nem akarnak nőt a kapcsolatba. Remélem elég ennyit mondanom.

ápr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Egy férfi-férfi kapcsolat nem feleltethető meg férfi-nő kapcsolatnak nemi szerepek, szokások, hagyományok szintjén. A passzív meleg férfi nem nő. Miért kéne két pasinak "elbáboznia" egy hetero kapcsolatot? Nonszensz.
ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem kölnivel locsolják meg egymást.
ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Passzív páromat mindíg meglocsolam bolondozásból.

Nem jönnek haverok locsolkodni hozzánk, mi megyünk anyát, mamát, keresztanyát, lénytestvért,bérmaanyát.

ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőnap: Mivel nem vagyunk nők, nem veszünk egymásnak virágot. A család nő tagjait viszont köszöntjük: lánytestvéreinket, anyáinkat, női rokonokat, sőt a lány barátainkat, munkatársainkat is.

Húsvét: Mivel nem vagyunk nők, nem locsoljuk meg egymást. (Kivéve, amiről az 5-ös írt.) A család nő tagjait viszont igen: lánytestvéreinket, anyáinkat, női rokonokat stb.

Anyák napja: Értelemszerűen ilyenkor mindenki a saját édesanyját (esetleg nagymamáját) köszönti. Mivel nem vagyunk nők és nem vagyunk egymásnak az édesanyja, nem veszünk egymásnak virágot. Viszont a saját édesanyánknak mindketten igen.

Látod, nem olyan nehéz ez. :)


Ui.: Poénból, viccből előfordult már, hogy odadobtuk a másiknak (csak mondtuk), hogy boldog nőnapot, de nyilván ennek semmi komolysága nem volt, csak röhögtünk rajta egyet vagy ugrattuk egymást. De nem szoktuk valódi komolysággal felköszönteni egymást virággal meg ajándékkal nőnapon. Ez a nők napja, nem a miénk. És nem érezzük magunkat nőnek. Egyikőnk sem. Viszont, ha már nagyon köszönteni akarjuk egymást, akkor arra ott a Valentin nap. Az nemi megkötés nélkül a szerelmesek napja. Valentin napkor mi szoktunk egy-egy apró kis jelzésértékű gesztust tenni egymás felé, valami kis apró ajándék, vagy egy közös program, mozi, romantikus vacsora otthon stb, ilyesmi előfordul. És ott vannak még a születésnapok és a névnapok, amikor fel tudjuk köszönteni egymást, mint bárki más. Virágot nem szoktunk egymásnak venni ilyenkor sem. Inkább valami jóféle italt vagy valami férfias ajándékot esetleg könyveket ajándékozunk, vagy amire éppen szükség van. Vagy elutazunk valahová közösen pihenni egyet. Szülinap, névnap, esetleg még a Valentin nap az oké egymás között, a húsvét az olyan, mint bárki másnál csak locsolkodás nélkül, a nőnap és az anyák napja az nem rólunk szól, hanem a környezetünkben élő nőkről. Ennyi. Nincs semmi 6uziskodás, hogy egymást locsolgatjuk húsvétkor (bár pont tegnap hallottam két melegeknek szóló húsvéti locsolóverset :D), meg nem veszünk virágot egymásnak nőnapkor.

ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hagyományos módon is szerencsére megy ki ez a locsolkodás a 'divatból'

yap, transznőként sosem szerettem hogy rám erőltetik a szülők.. nekem ezzel csak kínos élményeim vannak, viszont a barátom nőnapkor figyel rám hogy nőnap van. Anyák napjakor meg én is felköszöntöm anyukám/nagymamám

ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egyikünk emiatt nőiesebb fél legyen és így tartsunk ilyen szokásokat! Passzív vagyok, de nincs ilyen! Ugyanúgy pasi vagyok!
ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!