Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, szerintetek mit jelent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mit jelent, hogyha egy hetero barátomnak (21/F), akinek van baratnője, többször is felállt már, amikor kettesben voltunk?

Figyelt kérdés

Legalább 3-4 alkalommal volt, hogy a barátomnak állt mellettem, még akkor is, amikor kettesben voltunk, és csak egymásra figyeltünk.

Egyszer, mikor megöleltük egymást, utána közvetlenül felállt neki, előttem nem takarta, nyújtózkodott is, amitől még jobban látszódott neki, de mikor jöttek mások, akkor próbálta takarni.


21/F



ápr. 6. 10:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Vagy csak nagyon kanos, vagy érdekli a fiús szex.

Inkább utóbbi.

ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Fiatal korban mindenre feláll. Még egy zümmögő méhecskére is. Ez nem azt jelenti hogy rád van gerjedve. Közeledett hozzád, vagy tett ilyen megjegyzést? Az ölelés az egy hétköznapi dolog ezt ne vedd ide. Ha közeledik akkor azzal fogja jelezni
ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
A barátnője frigid.
ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Dicsérd meg: Jól áll a farkad, vedd elő és ne takargasd! :)

A többit már tudod, vagy segítsünk?

ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Verjétek ki egymásnak, haverok közt nem probléma.
ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tudja rólam, hogy meleg vagyok, de szerintem nem merném felhozni neki, pedig gondoltam már rá, viszont nem tűnik olyan típusnak, hogy haverokkal kiverje, mellesleg 5 éve megvan már neki a barátnője.

Néha olyan, mintha flörtölne is, de nem tudom, kezdjek-e valamit vele.

Szerintetek?

ápr. 6. 13:19
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Viszonozd a flörtöt, ha akar valamit, ez felbátorítja.
ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
Rendkívül gerinctelen lenne belebarmolni más kapcsolatába...
ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%
De ha nem fiú-lány csinálja, akkor az nem megcsalás.
ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ma megint nagyon láthatóan állt neki, egy ponton felém is fordult, közelebb helyezte a lábát az enyémhez. Ez lehetett valami? Totál összezavar a dolog
ápr. 9. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!