Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dominancia, alázás hosszútávú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominancia, alázás hosszútávú kapcsolatban működhet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, ha szex közben megaláznak, uralkodnak rajtam, erőszakosak velem. Gond nélkül találok is erre partnert, de soha nem működik hosszú tavon ilyen kapcsolat, mert sokan összekeverik a szex fantáziát a való élettel.

Szexben alárendelt vagyok, de a mindennapi életben nem!

Vannak olyanok, akik ezt meg tudtak oldani es boldog parkapcsolatban élnek, de az ágyban igazi rabszolgák?


ápr. 7. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos működne,ha találsz olyat, aki szeret téged és az életben jó társad, az ágyban pedig urad lenne !

De a szeretetnek itt is fontos a szerepe,ha már párt szeretnél!

ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam többször, de soha nem működött.

Akivel meg a párkapcsolat harmonikus lett volna, ott meg a szex nem volt az igazi, mert igénylem az alázást.

ápr. 7. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Működik.

Hetero domként mondom.


46/f

ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Akad aki ilyen. Ismerek egy mekis srácot aki rendszeresen erőszakoskodott a párjával és alázta. A durva hogy csak 18 évesek voltak...
ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor az nem nagyon működött sokáig, vagy nincs róla adat. ha még csak 18 évesek voltak. majd ha 10 évig együtt vannak, akkor.
ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 A kerdes az, hogy hosszu tavon hogyan lehet osszeegyeztetni: az ágyban alázható szolga, de egyebkent egyenrangu partner.

Ilyet nem talaltam sajnos.

ápr. 7. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel a gonddal én is küzdök. Az ágyban eléggé szubmisszív vagyok. Viszont az ágyon kívül meg egy harsány, temperamentumos ember, és az atyaúristennel szemben is kiállok amellett, amit helyesnek tartok. Nem ismerek el semmilyen tekintélyt magam felett, és elvárom, hogy én se legyek tekintély, hanem szálljanak velem szembe, ha úgy érzik, unfair voltam. Én nem f*som össze magam, ha rám szólnak. Ha igaza van, elnézést kérek és mindent megteszek, hogy helyrehozzam a hibámat, ha nincs igaza, akkor meg megvédem magam. Ennyike. :)
ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

#7 valamilyen szinten hasonló vagyok, csak enyhébb kiadásban. :) Kompromisszumkész ember vagyok, viszont igazságszerető is. Több munkahelyi főnököm volt már, az én szememben ők szervezők, mintsem "atyaúristenek". Ő ahhoz ért, hogy igazgassa a cégét. De nem vagyok a csicskája. Amiben előre megállapodtunk mint munkaszerződés, mindketten ahhoz tartjuk magunkat. Ha ő nem, akkor felmondok.


Pasival én is hajlok afelé, hogy örömmel kiszolgálom a partnert, de nem vagyok kifejezetten szubmisszív, mazochista meg végképp nem.

Nem vágyom alázásra senkitől. Inkább arra, hogy örömmel használja a seggemet és a számat, ha megvan közöttünk a szimpátia.

ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!