Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg nem létezik hosszútávú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik hosszútávú kapcsolat meleg férfiak között?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 1 hónapja jöttem össze a párommal, és mintha már nem érezném azt, amit az elején... megtörtént a szex, a minden, és azután... mintha kihűlt volna az egész, és annyira elszomorít, mert annyira jó ember velem, összeillünk kívül belül, de mintha nem lenne meg már a láng, és ezt ő is észrevette felőlem. Tapasztalatok esetleg? Jelzem, nem szexkapcsolat, hanem rendes párkapcsolatól (távkapcsolat) van szó..
2020. márc. 8. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha nincs meg a láng, nem illetek össze, ennyi. Nem kell messzemenő következtetéseket levonni.


Más okok miatt valóban nem létezik hosszútávú kapcsolat meleg férfiak közt. Ma Magyarországon.

2020. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira rossz érzés, folyton magamban keresem a hibát, mit csinálhattam rosszul, stb. stb... Mert az elején annyira de annyira szerelmes voltam, mint talán még soha, és most meg megint mintha zátonyra futottam volna érzelmileg...
2020. márc. 8. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni! Ez a lényeg.
2020. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igyekszem..
2020. márc. 8. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

tesomek 5-6 eve vannak egyutt, ha meleg, ha nem meleg, nehez megtalalni a parunkat.

majd eljon a nagyO.

ha bosszant, hogy mit rontottal el, akkor nem hiszem, hogy az hozzaallasoddal van gond, szoval csak pozitivan!

2020. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázzál már rá és ne legyél érzelemfüggő, aki minden apró jeltől kétségbe esik. Lehet nem illetek össze, lehet simán csak túlgondolod. Ez független attól, hogy valaki meleg v. sem, a heteró kapcsolatokban ugyanígy van.
2020. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt, ha ez nem hosszútávú, akkor nem tudom mi az. 27f és 29f
2020. márc. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért azt ne gondold, hogy a kapcsolatokban élők mindegyikénél végig lángoló érzelmek és tömjénfüst között nézik a naplementét. A szerelem arra jó, hogy adjatok egymásnak egy esélyt de tudni kell, hogy el fog múlni előbb vagy utóbb. Onnantól már az számít, hogy mennyire szeretitek és tisztelitek egymást illetve mennyire vagytok képesek együttműködni. Mennyire működnek a dolgok köztetek.

Ez a heteróknál is így megy. Sokszor a kölcsönös szimpátia hozza össze az embereket és nem a lángoló érzelmek. És a dolog mégis működik hosszú távon.

Szerintem ne add fel. Már csak azért se, mert a melegek közt valódi társra találni nagyon nehéz. Nem létezik nagy Ő csak olyanok akik lehetnek számodra nagy Ő-k, ha hagyod és ha képes vagy te is engedni, és nagy Ő-vé válni számukra.

2020. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De létezik! 52 éves koromban találtam meg és 3 éve vagyunk együtt. Az előző kapcsolatom 24 évig tartott.
2020. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én 8 éve vagyok együtt a párommal. Ilyen megcsalás-probléma még csak fel sem merült soha. Ja, és nem lakunk együtt, valamint titkoljuk kapcsolatunkat a nyilvánosság előtt, mégis megvagyunk, és semmi jel nem utal arra, hogy szétmennénk.

A lángoló szerelem már nyilván nincs meg, de nem is baj, így tiszta fejjel látunk legalább mindent. :)

2020. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!