Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok, akik nyitottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok, akik nyitottak erre. Általában jól szoktak sikerülni a hármasozások?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Ez a baj a melegekkel

Ha ketten talalkoznak, egybol akarnak egy 3.-at

ápr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha kell egy harmadik, eleve minek vagytok együtt?
ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megvagyunk egymással minden téren, egyedül a szexben van egy dolog, amit nem tudok megadni a páromnak. Nem szeretem, ha dugnak, ő viszont néha szeretné ezt is megélni és mivel nagyon szeretem őt, szeretném, ha ezt is meg tudná élni.
ápr. 9. 07:06
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Hagyod hogy massal dugjon?? Ez aztan a szerelem🤣🤣🤣
ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hiszen tökéletesen megbízunk egymásban és fontos nekem az ő öröme. Pont ez a feltétel nélküli szeretet. Emellett nyilván engem is izgat a dolog.
ápr. 9. 07:37
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Az igaz hogy a hármas többnyire Valaki kárára megy. Nekem is volt 7x is. Valaki mindig kimaradt kicsit mert 2 jobban összehangolódott.
ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Többször hármasoztam mikor még nem volt párom, sok kérdésem volt harmadikként hogy ők ezt hogy élik meg neme féltékenyek...

Azóta is együtt vannak ezek a párok, és szorosan-szeretik egymást nem csak együtt élnek.

ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Keressetek egy megbízható, rendes srácot, akivel ezt meg tudjátok élni.

A többivel meg nem kell foglalkozni. Ha szeretitek egymást, akkor ezt is élvezettel fogjátok megélni. 🥰

ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező hol kerestek erre partnert?

Hány évesek vagytok?

Köszönöm :)

ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!