Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, ha két meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha két meleg fiú megy az utcán kézenfogva, megcsókolják egymást, akkor talán még meg is verik őket? Lányok esetében miért sokkal elfogadóbbak az emberek?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem elfogadóbbak. Gusztustalan mind a kettő.
ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert meleg lányokra a hetero pasik is gerjednek, ebből már gondolhatod
ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Heteró pasiknak attól agatyájukban megkeményedik a nudli. A csajokat meg nem érdekli.
ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha kézen fogva mennek az utcán oké.

Ha elválnak útjaik és adnak egy szájrapuszit egymásnak oké.


Ha egymás torkában turkálnak a nyelvükkel egy padon egyik(lány v. fiú) sem oké...

ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárki nyalja - falja egymást mások előtt, nekem egyformán bunkóság. De ilyen alapon rengeteg hetero párt akár naponta ütni verni lehetne,mert mindig és mindenhol egymásban vannak,még időseket is látni.

Ez emberi kulturáltság kérdése, nem szexuális beállítottságé !

ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én már láttam Budapesten sétálni így mindkét verziót, de amíg a környezetemben voltak, addig nem szóltak be egyiknek sem.

De lehet máshol kaptak, passz.


Amúgy lányokat is megtámadják.

[link]

[link]

ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A fiúkat sem verik meg ezért, legalábbis Magyarországon biztosan nem. Legfeljebb beszólnak, de az is nagyon ritka.
ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy városban szerintem már meg se szólják Magyarorszagon sem


Persze miota a politika hergel a melegek ellen, biztosan rosszabb a helyzet :(

ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok már mai gyerek. Tedd össze a két kezed, mert ennél, amiben élsz csak nagyságrendekkel rosszabb volt. Elképzelhetetlenül rosszabb. És ha a hivatalos politika hátrafelé is halad, a társadalom és az utca embere előre, úgyhogy fel a fejjel.

A lányokkal azért nincs gondjuk, mert a heteró lányok is világ életben egymásba bújva jöttek-mentek, kézen fogva, ölelkezve, mióta világ a világ. Az ő pszichológiai lényükből eleve következik is, hadd ne magyarázzam tovább. Csak a férfiaknál van ez a hideg, merev távtartás, keménykedés. < És ennek az elvárása tőlük.

ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!