Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, milyen a viszony a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, milyen a viszony a kollégáitokkal, hogy kezelnek titket a cégnél?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben dolgoztok? Tudják rólatok, hogy melegek vagytok? Szerintetek is okés, ha amiatt nem megyek el team buildingre, mert nem tudok azonosulni a heteró kollégák unalmas boomer témáival? Gyerekek, család, kert, autók, motorok stb

ápr. 16. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az idióta, aki lepontoz egy kérdésre adott egyértelmű választ? Anyám, borogass. Nem csoda, hogy itt tartunk, ahol...
ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb kollégával szerencsével jóba voltam különböző diákmelókban, bár kaptam pár érdekes alakot. Egy megsavanyodott takarítóval összehozott a sors, szerencsére sokáig nem kellett ott maradnom, kevert a hátammögött és sokszor megalázott. Gyorsétteremben is dolgoztam, ott végképp jó volt a hangulat, kivéve háromnál, akik hihetetlenül elviselhetetlenek voltak. Volt egy kisebbség komplexusos hülyegyerek aki úgy benyalta magát hogy engem meg pár kollégámat kirugatta csak mert nem bírt minket, de az egyik betanítóm megy egy türelmetlen flegma k.rva volt. Az egyik menedzserrel egy műszak alatt nem bírtuk egymást elviselni, de sokszor a vendég előtt faggatózott hogy meleg vagyok vagy sem(nem mondtam el sokáig még a melóból). Kellemetlen volt. Utolsó vele töltött műszakomnál rohadt hsngosan megjegyezte hogy már így azt terjesztik hogy b.zi vagyok. Csak annyi volt a válaszok hogy hát had terjesszék. Nála ez mindennapos téma volt, hiába van eljegyezve, tuti van hajlama, bár akkornsem feküdnék le vele ha fizetnek érte.
ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!