Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire normális hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy újra szégyenérzetet érzek a melegségem miatt?

Figyelt kérdés
Elfogadtam a dolgot már 18 éves koromban, most vagyok 31 éves, és egészen eddig nem volt semmilyen szégyenérzetem, hiszen nagy különbség nem volt a haverok/ismerősök között. Már egyre többnek gyerek van, család stb… És alapból is idősebb is lettem. Újra előjött az a hasonló szégyenérzet mint a legelején. Persze hetero nem lettem azóta sem…
máj. 11. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell emiatt szégyellned magad,mert ilyen alapon azon is szégyenkezhetnél,hogy milyen színű a hajad.

Arról sem, erről sem tehetünk semmit.Meg kell tanulni elfogadni magunkat és élni az életet,úgy,ahogy nekünk jó és ami boldoggá tesz. Nem foglalkozni a család véleményével, a hülye képmutató,prűd társadalommal.

Nehogy azt hidd,hogy a családos,gyerekes férfiak mind haj de boldogak és úgy élnek, ahogy szeretnének.Sok a színház -család,még több az érdekből egyben élők sokasága.Gyerekek többsége sem szerelemből születik.És akkor ne beszéljünk arról a rengeteg férfiről,akik társkeresőkön, szaunákban,bárokban,sőt pláza WC-kben keresnek maguknak partnert ,nős és családos létükre, mert belementek olyan házasságba,kapcsolatba, ami tudható,hogy kudarc.

Hetero nem leszel, de ettől még értékes ember vagy,ha nem nézed le magad és nem szégyenkezel.

máj. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Talán nem szégyenérzet, hanem egy bonyolultabb érzés, hiszen le is írod: "... nagy különbség nem volt a haverok/ismerősök között." Most pedig: "... Már egyre többnek gyerek van, család stb…" vagyis egyre nő a különbség, lemaradsz valamikről.
máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán csak a politikai klíma miatt érzed úgy, hogy szégyelned kellene. Milyen szinten vállalod fel önmagad?
máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!