Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 1000 pasival szexeltem eddig,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1000 pasival szexeltem eddig, kb. Ez ma elítélendő?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy sokan kételkednek ebben, mások, akik ismernek tudják, hogy így van, de sokan itt még a meleg életet kezdenék pár kérdéssel.


Még egy fontos dolog: Ilyen érzelmes párkapcsolat, meg komoly társ, meg hasonló nyálas, romantikus félős dolgokban én nem hiszek. Érzelem nincs bennem a felé, akivel éppen szexelek, de nem is igénylem.


Ilyen, hogy szerelem, azt sem tudom mi az. De, higyjétek el mások sem érzelmeskednek, a megfelelő helyeken, ahol testi kapcsolatot létesítünk.

Lehet, hogy van aki elítél az eddigi sok partner miatt, ezt nem tudhatom.



2021. máj. 30. 20:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán ku.vának álltál,mert csalódtál a múltban valamikor.


Hidd el, vannak olyanok akik boldogan tudják szeretni egymást életük végéig. És nem kell titkolni. Rengeteg család elfogadó. Mit szólnak hozzá mások? Kit érdekel? Nem kell másnak megfelelni, magadnak felelj meg.

Ha te úgy gondolod, hogy végigkú.atod magad az egész világgal, hát hajrá. Te döntésed. De fogadd el, hogy vannak akik kapcsolatban gondolkodnak és hidd el, nem csak a szex létezik a világon.


Csak sajnálni tudlak..


Nem gondoltál bele, (a te gondolatmeneteddel) hogy mit szólnak hozzád a szüleid, barátok, kollégák, hogy egy ku.va vagy? Szexelsz fűvel fával..


Lehet jobb szemmel néznék a párkapcsolatban élőket, nem?


Mondom, csak sajnálni tudlak, szomorú életed lehet és szex-el kompenzálsz..

2021. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

41@. Amit te most leírtál, az nem felel meg a való életnek. Ez számomra elképzelhetetlen, hogy mízes-mázosan mindenki megtalálja a párját 1 pasi személyében és még fel is vállalják ország-világ előtt, munkahelyen, szülők előtt..stb. Megtetézve azzal, hogy közösen vesznek lakást hitelre pl. 20 évre?

Ez olyan irreális dolog, hogy összeegyezhetetlen a való világgal.


Inkább tudod mi a valóság? Az, hogy itt csak sokan írnak, pár borzasztó kezdő kérdéseket és az ismerkedés borzasztóan nehezen megy mindenkinek, pláne alkalmi szex terén. (én speciel a fordítottja vagyok, de sexnél nekem majdnem mindegy ki az illető a sötétben, de ez csak rám vonatkozik..).


Egyébként ugyanilyen nehéz a heteroknak is ismerkedni, mert a nők a fénykép alapján és paraméterek után döntenek (rendszerint rosszul).


Amelyik fiu kicsit előnytelen külsejű, netén kevés önbizalma van, az hoppon marad a nőknél. Az ilyen pasik meg pl. 10-20 év után nők elutasítása miatt, sokan lejönnek meleg helyre és meglepődve tapasztalják, hogy pl. 10 évig elutasítást kapott a nőktől, itt meg 10 perc alatt már le is sz@@ák.


De, visszatérve a válaszodra, melegeknél ilyen 1 pasi a sírig, nagyon irreális elképzelés. Sokan este lecsukják a laptopot és azt képzelik, ahh ez csak érdeklődés a fiuk felé, de majd csak akad nekik nő előbb-utóbb.

Rossz hírt kell közölnöm, nem lesz nő sem 1 hónap, sem 1 év után sem, semmi nem fog változni.


Én sem voltam vidéken olyan magabiztos, mint itt, de amikor felköltöztem a gyáva nyúlból, vadmacskát csinált belőlem a főváros.


Az, hogy ku@@va vagyok, számomre ez plussz élményt jelent a szexelés terén és mint a fűszer a szexben, elképesztő kielégülést és adrenalint okoz.

2021. jún. 5. 20:01
 43/60 anonim ***** válasza:
86%

“ Amelyik fiu kicsit előnytelen külsejű, netén kevés önbizalma van, az hoppon marad a nőknél. Az ilyen pasik meg pl. 10-20 év után nők elutasítása miatt, sokan lejönnek meleg helyre és meglepődve tapasztalják, hogy pl. 10 évig elutasítást kapott a nőktől, itt meg 10 perc alatt már le is sz@@ák.”


Ez igaz. Velem 21 évig nem jött össze lányokkal az ismerkedés, mindig azt gondoltam, hogy valami különleges képesség kell ahhoz, hogy lányokkal tudjak beszélgetni. Nem is éreztem magamat világszépnek. Viszont egyszer egy srác ismerősöm felajánlotta, hogy leszop. Aztán még párszor leszopott :) ez kicsit önbizalmat adott és valahogy összejött lánnyal való beszélgetés/randizás.

Azóta nem szopott srác.

2021. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
98%

Ha te mindenkivel kavarsz akkor elèg csunya lehetsz hogy csak 1.000 pasival voltàl


Òcska rongy😁

2021. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem írtam, hogy MINDENKI megtalálja a párját. És MINDENKI fel is vállalja.

Közös lakásról pedig egy szót sem írtam. 😅

Bolond vagy.


Te egyszerűen egy CSALÓDOTT ember vagy aki emiatt a kur.aságba menekült mert ott legalább kap valamit. És erre még büszke is vagy.


És ne általánosíts mert senki sem egyforma.

Fogadd el hogy van aki kapcsolatot akar és tesz is érte, van aki csak szexet. Van akinek a sportos, izmos, kigyúrt macsó tetszik van akinek a vékony. És mondok egy meglepőt nagyon sokan vannak akiknek a kövér husis srácok tetszenek. Valakinek a férfias stílus jön be, valakinek a nőiesebb. Valakinek a magas valakinek az alacsony. És még ezernyi ilyet írhatnék.


NEM VAGYUNK EGYFORMÁK!


És visszatérve az eredeti kérdésedhez, szerintem az az elítélendő (bár itt inkább a szánalmas szót használnám), hogy még büszke is vagy erre az "eredményedre".


Egy csalódott ember aki számolja (egyáltalán ha bármi igaz is ebből), hogy hány ember rakta meg, hogy aztán itt (mert máshová nem tud menni) dicsekedjen és verje a mellét, hogy nézzétek már 800-nál tartok, már 1000-nél tartok...

2021. jún. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:

45@. A közös lakást te nem írtad, igaz, én csak előre gondolkozom, hogy minden ember életében elkövetkezik az, amikor otthonról el akar költözni. (feltételezem, örökre a szüleinél senki nem akar lakni..40évesen...50évesen..60évesen..).


Így akkor vagy albérlet, vagy hitelre lakásvétel következik, ahol "párjával" lakna a delikvens.

Úristen...2 fiu együttlakna? jujj...ezt fel sem vállalnák sokan..a közvélemény előtt...szülők..szomszédok..munkahely...stb.


Szerintem ebbe bele sem gondolt sok srác. Nálam ilyen szóba sem jöhet én maradok a "natur szexnél", az adrenalin...a szombat éjszakai orál-análoknál...a meztelen térdelésnél..a gloryknál, kabinoknál...stb.

2021. jún. 6. 08:58
 47/60 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem troll vagy. Ez a "mit gondolnának a szomszédok" kicsit sok volt már az előbb is. Meg a munkahely. Ott honnan tudnák meg?
2021. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

47@. Idézet: "munkahely. Ott honnan tudnák meg?...".


Értelek, akkor te azon az állásponton vagy, hogy először is komoly párkapcsolat és életetek végéig titkoljátok a külvilág előtt!!


Gondolom, egyetértesz az előző kommentemmel, miszerint mindenki életében bekövetkezik, hogy elköltözik otthonról és saját lakása lesz előbb-utóbb.

Namármost akkor te ezzel a "komoly társsal" akarsz lakást venni, pl. hitelre 20 évre közösen?


Vagy, hogy gondoltad? Életed végéig albérletben akarsz egyedül lakni? Vagy netán ezzel a komoly társsal albérletben egy életen át?


Ugye, hogy nem is olyan egyszerű, ha belegondoltok, hogy mi lesz 10-20-30 év múlva veletek? Hol és hogyan fogtok lakni?


Akkor titkolni akarjátok a külvilág felé, amikor együtt éltek egy lakásban? Vagy külön vesztek lakást?


Elhiszem, hogy még 20-on és 30-as éves korban, csak írogattok, hogy így helyes srác..meg úgy helyes srác, kinek tetszik, bejön-e..és hasonló naív kérdések..


De az élet nem egy mézeskalács ház.


Ugye, hogy nem is olyan egyszerű?


Én speciel függetlenítettem magam mindenféle érzelem, romantikus félős visszahúzódó nyálas csöpögős kezdő elképzelésektől. Szexelek ku@vaként, majdnem minden nap 3-4 pasival, nem kell arc a sötétben (de azt hiszem, másoknak sem, akik ott vannak...).


Mindig az újabb hapi, a helyzet varázsa, a riban@ckodás, a térdelések, az adrenalin az éjszaka sötétsége, az új helyeken való szexelés, ribi@ként kimagasló élvezeteket nyújt nekem.

2021. jún. 6. 10:51
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

"De az élet nem egy mézeskalács ház."

Ha idézünk, akkor azt pontosan tegyük: "Az élet nem egy habostorta."


Szóval addig fogsz itt írogatni, amíg nem leszünk azonos véleményen veled?

2021. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 kovpet ***** válasza:
100%

Jelenleg hogy vettél lakást? Na, ugyan úgy lehet ketten is. Vagy egyedül és hozzád költözik a másik. Vagy te hozzá. Nyilván mindketten laktok valahol most is.


Meg aztán a napi 3-4 patron elszopogatása és az egész élet valakivel való leélése között is van pár átmenet.

2021. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!