Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem nem zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem zavar, ha valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Elég sok meleg barátom van, és nagyon kevesekről tudja a környezete, hogy homoszexuálisok. Mért zavarja ez az embereket? Mért kényszeríti a társadalom őket arra, hogy elnyomják, kik is ők valójában?

2012. dec. 29. 00:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nem kell engem megtapsolni, nem azért tettem fel a kérdést... csak azt nem értem, mért nem lehet őket elfogadni, mint pl svédországban, ahol ez teljesen normális dolog
2012. dec. 29. 00:20
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
De,hogy a kérdésre is válaszoljak:csinálják,de otthon,ne előttem.
2012. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hetero lány vagyok...a továbbiakban normális válaszokat várok...
2012. dec. 29. 00:22
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Engem egyaltalan nem zavar. Ne elottem csinaljak, a tobbihez meg semmi kozom.
2012. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Igen, csak téged nem zavar.
2012. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Üdv, Hussein! :)


Kérdező. A melegek senkit nem zavarnak ( őket nagyon sokan elfogadják). A s.ggriszáló kamionszökevény búzák annál inkább.

2012. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

'ezért átérezni sem tudom,hogy mi vihet erre rá valakit,hogy nőként használják férfi létére"


ezért. mert a férfiak félnek attól, hogy valaki úgy közeledik hozzájuk, ahogy ők ezt a nőkkel teszik. ergo saját maguktól félnek.

2012. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%
Engem az zavar,hogy már azt is meg akarják szabni,mi zavarhat,kiket utálhatok,mit mondhatok.Legyen már alanyi jogom ezeket el dönteni.
2012. dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pretty_Fighter ***** válasza:
97%

Engem nem zavarnak.Nincs velük bajom:)

Akik meg nem képesek őket elfogadni..Hát ez szomorú:S

2012. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

jesszusom...

1, gondolkozzatok már egy kicsit, legyetek szivesek! mi a francért kamuznék egy anonim weboldalon???de ha ettől jobb, akkor hihettek akár transzneműnek is,nekem 8

2,nem keresek meleg barátokat,ez szintén baromság (amúgy meg mi értelme lenne keresni, mint írtam, így is sok van)

3, a s*ggriszáló, rózsaszínpólós díszb*zikat a normális b*zik is utálják :D

4, mint írtam, nem, azaz NEM kell tapsikolni, meg ilyenek, nem azért tettem fel a kérdést,egyszerűen,mert ma láttam egy műsort egy meleg srácról,akit halálra vertek az irányultsága miatt...


a továbbiakban csak normális, intelligens válaszokat várok,a többiekre nem vgyok kiváncsi...

2012. dec. 29. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!