Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondhat olyat egy középiskolai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhat olyat egy középiskolai biolgóiatanár, hogy szerinte a homoszexualitás erkölcstelen és elítélendő?

Figyelt kérdés

Igazából a szexualitásról volt szó és szóba került a meleg téma. A tanárnő kifejtette az egész osztály előtt az álláspontját, miszerint a melegség súlyos probléma és mielőbb vissza kellene szorítani, mivel már így is divattá vált.


Ilyen ostobaságot egyetemet végzett ember szájából még nem hallottam. Bele sem gondolt abba, hogy az osztályban lehet egy vagy több meleg fiú, akik épp most vívódnak önmagukban a szexuális hovatartozásukkal kapcsolatban, és ezzel a megnyilvánulással csak felesleges bűntudatot ébreszt bennü(n)k.


F



2013. febr. 16. 19:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

19:27!


Ha már elővetted azt az elavult szexualitásról szóló könyvet, elolvashatdnád benne, hogy kik azok a transzvesztiták. Ugyanis ők flangálnak pasi létükre szoknyában. A melegek nem vesznek fel női ruhát!


És nem érzem úgy, hogy meleg létemre erkölcstelen lennék.

2013. febr. 16. 19:31
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Jogilag mondhatja, minden tudomásom szerint.

Viszont emiatt hátrányban nem részesülhet senki, főleg nem egy iskolában.


Azt pedig maguk a melegek szokták mondani, hogy elegük van a divatmelegekből.


Akkor mi a gondod? Nem igaz, hogy téged nem irritálnak a felvonulók, vagy azok, akik miatt esetleg te is kellemetlenül érzed magad.

2013. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Hát magával a felvonulással nem értek egyet, de a céljaival igen. Az is már kérdés, hogy tőlünk nyugatabbra (nem kell messzire menni, elég Bécsig) gond nélkül lezajlanak az efajta rendezvények.


Visszatérve azonban az eredeti kérdéshez, a tanárnő nem a melegfelvonuláson résztvevőkről alkotott véleményt, hanem a homoszexuálisokról.

2013. febr. 16. 19:36
 14/31 anonim ***** válasza:
69%

Hát az ilyen embernek nem kéne tanárnak lennie.

Bele se gondolt, hogy hátha a GYEREKEK között is van meleg, és milyen hatással lehet rájuk amit mond.


Ő azért van ott, hogy segítsen nekik, nem azért, hogy megkülönböztesse és elítélje őket. Még ha szíve szerint nem is ért vele egyet, nem az ő álláspontja a lényeg, hanem a GYEREK.

Nem a Kádár-korszakban vagy a középkorban élünk...


Egy tanár...

2013. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
7%

nana... azt nem mondta, hogy a heterókat meg szereti...

Miért ne utálhatna mindenkit egyenlően?

Nagyon előítéletesek vagytok.



Egyébként semmi bajom nem lenne a felvonulással, ha normális emberek vonulnának fel. Tanárok, orvosok, melósok, boltosok, színészek, stb. A céljaik érdekében, vidáman, normális ruhában. Akkor tetszene nekem. Így szégyenletes...

2013. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
13%

Tegyük hozzá, hogy máshol ezeken a rendezvényeken nem alázzák meg a melegek a vallásos embereket, nem mennek meztelenül egy kamionon és nem csinálnak olyat, ami közfelháborodást kelthet.


Aki a melegekről alkot véleményt, az róluk alkot véleményt, tekintve, hogy azokat a melegeket, akik ezt nem művelik nem szúrják ki. Mivel nem adja jelét annak, egy eltér a többiektől.

2013. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Újfent leírom, mondani, mondhatja. DE, téged közvetlenül személyesen nem bírálhat, nem tehet megjegyzéseket, és nem befolyásolhatja az osztályzásodat. És azért is írtam, hogy mikori az a könyv, mert valószínűleg a tanárod abban az időben tanult és azokat a dogmákat nevelték a fejébe.
2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%

Egy biológiát magasabb fokon tanult ermber jól tudja, hogy a természetes szelekció során kihalnak, kiválasztódnak az életre alkalmatlan egyedek, amibe gyakran beletartoznak a ronda kinézetű, buta fiúk, túl kövér lányok, nyomorékok stb. szóval minden olyan ember, aki esélyei kevesek a szaporodás terén, vagyis hogy továbbörökítse a génjeit. A melegek pedig nem nagyon tudják átörökíteni a géneket, ha csak egyneműekkel csinálják :S


Talán azért is fajul a világ, mert míg régen mindezen "életképtelen" egyedek (beletartozva a melegeket is) kihaltak, ezáltal még megvolt az evolúció, addig őket a modern civilizáció támogatja, segíti, esélyegyenlőséget kínál nekik. pedig mi belül érezzük, hogy inkább egy járó embert választunk, mint lebénultat, és a helyes pasit a csúnya helyett. Becsapjuk magunkat és egymást is. Persze egyáltalán nem azt mondom, hogy nem kellőket támogatni, csak szerintem ezért fajul a világ a tudomány szemszögéből, így a tanárnő szemszögéből is.

2013. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%

Próbálok véleményt mondani, bár az állásfoglalásom a témában továbbra sem 100%-osan tiszta, még önmagam számára sem.

Én nem akarom, hogy valaki azért érezze rosszul magát, mert valamilyen és nem tehet róla.

Ezzel együtt nem vagyok meggyőződve róla, hogy az okozza-e a homoszexualitást, amit szokás mostanában mondani (genetika).

Ha normális és el kell fogadni, akkor szerintem nem kell hirdetni. (Márpedig a média kifejezetten nagybetűsen rákap erre)

Ha valaki az, és nem árt vele senkinek, akkor nincs vele bajom, mégha a gondolata (férfiak esetében) zavar is.

Végül pedig sokszor úgy tűnik nekem, hogy amikor kiderül valakiről, hogy az, hirtelen csak az lesz, és semmi más. Legalábbis a médiában. Ez viszont zavar.

Valahogy azért úgy gondolom, hogy mindenkiben van hiba. És amennyiben ez az (márpedig, ha csak szigorúan a biológiát nézzük, akkor szerintem az), akkor sem kell emiatt az egész embert bárhogyan minősíteni.

2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
27%

ja.. a melegek nyilván kihaltak... ahogy azt tudjuk, ma egy sincs :D


szerintem semmivel sincs több búza, mint régen, csak akkor senkit nem érdekelt senkinek se a vonzalma.. házasodtak, mert kellett a föld

szültek, mert kellett a munkás

oszt csókolom


senki nem volt lelkibeteg mert meleg

2013. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!