Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexualitas lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitas lehet rendellenesseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem igazan tudtam rendesen megfogalmazni a kerdest, bocsi:D

Elhiszem hogy vannak olyan melegek akik nem a tarsadalom hatasara, szar gyermekkor vagy lazadasvagybol kifolyolag vonzodnak a sajat nemukhoz, hanem valamilyen okbol ok igy szulettek. De ez akkor sem lehet termeszetes (sok meleg mondja h termeszetes) mert ha mindenki a sajat nemehez vonzodna, kihalna az emberiseg. Tudom h rajta volt a betegsegek listajan, aztan levettek (es h azert vettek-e le mert valoban nem betegseg vagy azert mert a melegek annyira tuntettek ne itt vitassuk meg) En arra gondoltam h ez valamifele rendellenesseg lehet, mint pl hogy valaki ugy szuletik hogy 6 labujja van vagy tudom is en. Nem vagyok egy tudos sem orvos, de azert remelem ertitek mirol beszelek..

-VISZONT! Azt mar nem ertem hogy ha egy ferfi a ferfiakhoz vonzodik, akkor miert van az hogy a melegek melleket csinaltatnak maguknak,parokat hordanak- szoval atalakitjak magukat "nove" mert hogy szerintuk rossz testbe szulettek. Es ezeknek a melegeknek is meleg parjuk van, szoval ez hogy lehet hogy egy no kinezetu, vagy noiesen viselkedo ferfihoz vonzodhat a meleg illeto, de egy nohoz nem? Vagy egy ferfiasabb stilusu nobe? Ebbol nekem az jon le hogy akkor most az szamit ami a labuk kozott van? Vagy a ferfiak valami mas energiakat sugaroznak es ez az amihez vonzodnak? :DDDDDD otletem sincs.

-Amit meg vegkepp nek ertek hogy ez a Concita Wurst aki megnyerte az eurovizios dalfesztivalt, siman ugy nezne ki mint egy no, de megis szakallat visel. Miert?! Elvileg azert operaltatta magat ferfibol nove mert a ferfi testeben nem erezte jol magat, akkor minek a szakall? En sem novesztek szakallt (ha tudnek se) mert no vagyok es ugy is szeretnek kinezni.


Nem utalom a melegeket, engem tenyleg teljesen hidegen hagy hogy ki kicsodat vagy micsodat dongol a 4 fal kozott(!!!!) De akik az utcan csokoloznak stb az mar mas teszta, velemenyem szerint kulonbozu nemueknek se kene a villamoson,buszon vagy a legundoritobb: ETTEREMBEN nekiallni nyalakodni, mert k'rvara senki nem kivancsi ra, es ha nem nezek oda, a cuppogast es nyammogast akkor is hallom, es nem hinnem hogy egyebkent is nekem kene ehhez alkalmazkodnom. Van egy hatar



2014. dec. 16. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Olvasgass még a témában, mert totális a káosz a fejedben...
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Igazad van, kérdező. Lehet lepontozni, jelenteni, tolerancia bajnokok.
2014. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet hogy totalis a kaosz, de ha mindent ertenek nyilvan nem tennek fel kerdeseket,nem?:) Vagy jobb lenne ha kerdezes nelkul itelkeznek en is?
2014. dec. 16. 21:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod szerint alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában. Homoszexualitás, transzszexualitás, transzvesztita, nemi orientáció, nemi identitás. Először ezeknek olvass utánna.
2014. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Evolucios szempontbol mindenkepp az, hiszen a generativ eletjelensegeket korlatozza. Viszont ugyanilyen rendellenesseg tobbek kozt a vashiany, a kulonbozo allergiak, a szivrendszeri megbetegedesekre valo hajlam, es az egyeb olyan veleszuletett dolgok. De megis, egyetlen olyan tablat sem latni vagy egy embert se hallani, aki azt mondana, hogy "halal az oszes allergiasra". Mert ahogy a homoszexualitas, ez is csak egy ember eletet korlatozza. Ekkor eletbe lep a masik kerdes: szabad-e a melegeknek gyereket orokbe fogadniuk? Az egyik leggyakoribb ellenerv erre az hogy nem, mert ezzel egy masik fel eletet korlatozzak. Na, ez a legidiotabb dolog amit valah hallottam. Mi a roszabb egy gyereknek? Ha egyedul no fel, szulok nelkul, egy otthonnak nem nevezheto helyen, vagy ha feltetlen szeretetet kap? Nem hinnem, hogy barkinek egy eletere kihato trauma lenne, ha ket ferfi megfogja egymas kezet. Foleg, ha szereto szulok. A homoszexualitas pedig BIZONYITOTTAN veleszuletett dolog, ergo nincs olyan, hogy valaki elkapja.

Viszont egyetertek a kerdezovel, nem nagyon gusztusos ket embert egymas szajaban latni, barmire valo tekintet nelkul, DE senki sem keri, hogy bamuljak oket. VmAmig semmi tobb nem tortebik egy csoknal, addig szerintem az egesz elfogadhato.

Kerdezo, viszont amit a kozepen irsz, teljes ostobasag. Kulonbseget kell tenni a crossdresserek(koznyelvben transzvesztitak), es a melegek kozott. Igaz, vannak feminimen viselkedo melegek. Viszont kismillio heteroszexualis ferfi van, aki meglehetosen feminim, es rengeteg szinten heteto no, aki elegge ferfias. Ez teljesen fuggetlen a nemi orientaciotol. Az csak a kozmedia baromsaga, hogy minden meleg rozsaszin ruhakban jarkal, sminkeli magat, a mozgasa es a viselkedese noies, es a noi dolfokat jobban birja. En szemelyesen ismerek egy meleg sracot, aki skinheadnek is elmenne. Az oltozkodes, a viselkedes, es a kedvelt dolgok ettol teljesen fuggetlenek, gondolj csak a metroszexualisokra(pawak).

2014. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ezen az oldalon több lány elismerte, hogy egy ideig heteroként "működtek", mígnem egy csalódás vagy nagyobb trauma következtében leszbikussá "váltak", és már csak a nők érdeklik őket.

Az is beszédes, hogy jóval magasabb lett a bi- és homoszexuálisok száma az utóbbi években. Erre érv szokott lenni, hogy a toleránsabb légkör miatt többen vállalják fel, stb. Ehhez képest az is gyakran elhangzik, hogy a magyar társadalom még mindig nagyon intoleráns a szexuális kisebbségekkel szemben. Akkor most hogy is van ez?

2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-ös, azt honnan vetted, hogy bizonyítottan veleszületett?

Én azt olvastam, hogy férfiaknál általában veleszületett, nőknél viszont inkább egy csalódás, molesztálás eredménye.


Amit én sem értettem soha, és mondjátok akkor meg, hol olvassak utána: Ha egy férfi pl. a férfiakat szereti, akkor a meleg férfiak miért próbálnak nőiesen viselkedni? Nem pont a férfias férfi lenne a másik félnek vonzó?

Conchita simán csak egy b.arom, és a polgárpukkasztás a célja.

2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel ide a kerdest hogy ti valaszoljatok, mert ha utana nezek a neten akkor kapok egy 80 kilometeres szoveget arrol amit 1-2 mondatban egyszeruen le lehetne irni.
2014. dec. 16. 22:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"De ez akkor sem lehet termeszetes (sok meleg mondja h termeszetes) mert ha mindenki a sajat nemehez vonzodna, kihalna az emberiseg. "


ha mindenki férfi lenne, akkor kihalna az emberiség. vagyis férfinak lenni nem természetes. hát kábé ennyire együgyű a logikád.

2014. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Uhh tényleg elég nagy a káosz.


1. Lehet természetes. Persze, kihalna az emberiség, ha MINDENKI meleg lenne, így az nem természetes, hogy mindenki az legyen, az viszont az, hogy az emberek egy része meleg.

(Egyébként ha megnézed, a történelemben mindig akkor nőtt meg a homoszexuálisok aránya, amikor túlnépesedés volt egy adott területen... lehet ez valami ősi, természetes védekező mechanizmusa az emberi fajnak. Erre ugyan nincs tudományos bizonyíték, de azért érdekes.)


2. A melegek nem akarnak nők lenni, nem akarnak melleket maguknak, nem öltöznek női ruhába, stb. A melegek a fiúkat, férfiakat kedvelik, és köszönjük szépen, nagyon jól érezzük magunkat fiúként, nem akarunk nők lenni egyáltalán :)

Akik női ruhába öltöznek, nőként viselkednek, melleket akarnak maguknak, azok a transzszexuálisok. A két csoport között lehet átfedés (lehet valaki transzszexuális és homoszexuális is), de alapvetően két külön csoportról beszélünk. (A transzszexuálisok egyébként főleg nem a melegeknek, hanem a biszexuálisoknak jönnek be.)


3. Conchitát ne keverd ide, amit ő csinált, az pulgárpukkasztás & művészet. Olyan, mint amikor azok az orosz csajok meztelenül énekeltek a templomban, vagy amikor Tereskova énekli, hogy illatos a pinája. Conchita is ki akart fejezni valamit, és ezt úgy tette meg, hogy ő szakállas nő volt.

Hogy most milyen művészet, azon el lehet vitatkozgatni, el is szoktak, de nem ez a kérdés tárgya.

A melegnek se jönnek be a szakállas nők, ezt ne keverd ide :D


19/F

2014. dec. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!