Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgatnak a leszbikus nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatnak a leszbikus nők iszonyatosan de csak a fiús testalkatúak de miért meleg vagyok? 20f

Figyelt kérdés
1 ével ezelőtt dolgozott nálunk egy fiús testalkatú lány rövid haja volt de az arca és a teste nagyon jól nézett mi a haverokal már sejtetük hogy leszbikus és valóban az volt mert a facebook profilján nővel volt kapcsolatban, de nekem nagyon tetszett az a nő és a párja is és nagyon izgat hogy lefeküdjek egy ilyen fiús kinézetű leszbikus lányal ,ez vajon arra utalhat hogy a fiúk irànti vonzalmam erősödik? Főleg mostanában olyan fura érzésem van megbékéltem és elfogadtam 100%-ig a melegeket is pedig régen utáltam őket

2015. febr. 19. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
már a melegek sem a régiek!?!?4
2015. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hinném, hogy azt jelentené, hogy meleg vagy.


Nekem a kevésbé nőies, magassarkú, szoknyamentes lányok jönnek be lányként.

Szóval leszbikus vagyok, attól függetlenül, hogy nem a kifejezetten nőies nők jönnek be :D


Te pedig logikusan, ha a nőkre buksz, mindegy, hogy hogy néz ki az a nő, addig nem lehetsz meleg :)


20/L

2015. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy mi ez,de nekem is bejonnek a fius lanyok.
2015. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, és ez nem jelenti azt, hogy meleg vagy. Egyszerűen őket vonzóbbak találod, és ezzel nincs semmi baj. :)
2015. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!