Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok férfinek tetszem, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinek tetszem, de leszbikus vagyok. Miért élem meg úgy, hogy ez az élet iróniája?

Figyelt kérdés
Én nem tartom magam egy nagy számnak, de néha tényleg jóképű férfiak ostromolnak, és ezen csak nevetni szoktam, de néha sírni lenne kedvem. Megkaphatnék sok férfit, akik tényleg fantasztikus emberek, minden meg van bennük, amire egy hetero nőnek szüksége van, tipikus férjnek valóak. De nem... a nőket szeretem, ők pedig a hétköznapokban fel sem figyelnek rám, mert 1. nyilvános helyen lehetetlen ismerkedni, 2. senki sem mondaná meg rólam, hogy a nők érdekelnek. Nem egy leszbikus mondta, hogy meg sem fordulna a fejében, hogy lenne esélye. Tehát marad a neten való ismerkedés, ami egy tragédia.. igénytelen,fiús,csúnya nők, magukat nőnek kiadó férfiak, szexpartnert kereső párok, stb... El se tudom képzelni, hogy találnék egy lányt hosszú távra... Csak nekem ennyire nehéz leszbikusnak lenni, vagy tényleg ennyire bonyolult a meleg lét?

2015. márc. 28. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi, de ha leszbikus vagy, akkor honnan tudod, hogy jóképű a srác? :D
2015. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leszbikusság nem vakságot jelent. :) Észreveszem a szépet,jóképűt szexuális vonzalom nélkül is, mint mindenki más.
2015. márc. 28. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz, szerintem. Pont azokért, amit leírtál. Maximum leszbikus bárokban, szórakozóhelyeken, eseményeken lehet jobb a helyzet egy fokkal...
2015. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős szituáció :)

Melyik korosztályhoz tartozol?

2015. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez..csak én meleg srác vagyok és a csajok tapadnak rám...pfhüjjxd
2015. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ciana ***** válasza:
Teljesen átérzem. Nekem is lenne lehetőségem párkapcsolatra, lehet már több éves kapcsolatom lenne, ha nem lennék leszbikus. Mióta megfogalmazódott bennem, nem jártam senkivel, mivel én se rövid távra szeretnék, ha meg szeretek valakit, az vagy hetero, vagy nem kellek neki :D
2015. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!