Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez "válaszolós" oldal, de...

Ez "válaszolós" oldal, de kérdem én, miért ne lehetne nekem itt talán rátalálnom az igazira? Nő vagyok, leszbikus, nőt szeretnék komoly kapcsolatra.

Figyelt kérdés

Szia.

Én 33éves vagyok, és komoly kapcsolatot keresek kortól és külsőségektől függetlenül.

Őszinteség az alap.

És a személyes találkozó.

itt elérhető vagyok: rowunos@hotmail.hu



2013. nov. 10. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, majd jönnek az okoskodó emberkék és megmondják a frankót, hogy ez nem ismerkedésre való oldal. Ne higyj nekik :) Mindenhol esélyt kell adnod a boldogságod megtalálására. :)
2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ha kicsi is az esélye, de inkább lehetséges, mintha meg se próbálod.
2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem egy ismerkedős oldal, higgy nekem, okos vagyok.
2013. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Szegény csaj érted nedvedzik, kedj már vele valamit

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__503..


#Kérdező: Itt anarchia van, az egyéni szabadság fellegvára, azt teszel amit akarsz:)

2013. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondom neked azt kérdező, hogy ez egy nem ismerkedős oldal, de azért érdekes tartom azt, hogy pont egy komoly kapcsolatnál nem számít a kor és a külsőség, mert azért szerintem az is fontos. A másik meg hogy legalább azt hogy honnan írsz, azt is feltüntethetted volna.
2013. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!