Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi baja van az embereknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az embereknek a meleg férfiakkal?

Figyelt kérdés
Miért nem tudjátok elfogadni őket? Ők is ugyanolyan emberek, mint mások.

2015. máj. 30. 11:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%
Nekem mindegy, hogy hova rakja, csak ne előttem csinálja, mert szerintem abnormális.. 26F
2015. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
20%
Én elfogadom őket, amíg nem kell látnom, amit csinálnak.
2015. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
31%
Nekem legfeljebb annyi, hogy túlságosan fel van kapva ez a téma. Ez magánügy, én sem teregetem ki hogy hetero vagyok, és mások efféle magánügye sem érdekel.
2015. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%
Elfogadás és piedesztálra emelés között van némi különbség. A közmédiában az utóbbit nyomatják gőzerővel, hőssé avanzsálnak mindet comin out-oló jöttmentet, mintha valami világmegváltót tett volna. Kevés elvem van, az egyik azonban az "élni és élni hagyni", tehát amíg engem nem akadályoznak, addig én sem ártom bele magam az ő ügyeikbe.
2015. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
17%

Nekem sincs velük sok bajom, csak az, hogy lélegeznek..

Az előttem szóló szépen megfogalmazta, a média ma már a bzikat egyfajta hősként tiszteli "tisztelteti" és elvárnák azt, hogy mi is hasonlóan tegyünk.

2015. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
26%
Szerintük nem normális és ezért.
2015. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
7%
Elfogadnám őket, ha nem lennének búzák. De hát azok, tudják ez mivel jár, mégsem tesznek ellene semmit. Ugyanúgy búzáskodnak tovább.
2015. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%
Az átlag ember annyit lát a melegekből, hogy a felvonulásokon kreténnek öltözve, feltűnősködve provokálják az embereket. Ha nem lennének ezek az idóták, akik lejáratják a meleg közösséget, akkor az átlag ember is látná, hogy egy meleg ember éppen olyan mint bármelyik másik és semmi gond nincs velük. Én pl. nem értem, hogy a melegek miért nem szólnak rá azokra a társaikra, akik a felvonulásokon csimpánz módon viselkednek.
2015. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
26%
Nehogy már ugyan olyanok legyenek. Ha azt kellene követni, már rég kihalt volna az emberiség. Ezt kellene elfogadni?
2015. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
17%

9es valaszoloval egyetertek

Nekem csak az nem tetszik, hogy a mai fiatalok kozt nagy divat lett az, hogy mindenki azt gondolja magarol, hogy biszex. Mi ez? Dontsuk mar el basszus....

2015. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!