Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha válogatós vagyok, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha válogatós vagyok, akkor nem lesz párom sose? :S

Figyelt kérdés

Nekem számít egyaránt a külső, belső és nem igazán látok jó pasit sehol. Nem szeretek kezdeményezni sem mert félős vagyok, meg nem látok egyszerűen jó pasikat. Most meg 18 évesen itt vagyok pár nélkül, pedig vágyok a a szeretetre.

Egész életemben egyszer jött oda hozzám egy rettenet jó pasi, de a randi végén közölte, hogy bi és, hogy csak azt akarja.

Itt ismerkedek legtöbbször, mert társkeresőn nem merek, de mindig nem szimpi pasikba botlok bele. Ez miért van?:(((



2015. jún. 6. 16:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nem adom lejjebb, én sem vagyok tökéletes egyáltalán de más sem az. pl azért utálom magamat mert félénk vagyok és ismerek egy pár jó meleg pasit mégsem merek ismerkedni pedig én is tetszek jó párnak.

szerintem az nem teljesíthetetlen, hogy ne legyen csúnya, inkább attól az oldalától tartok, ha megismerkednék valakivel túl unalmasnak vélne.:/

2015. jún. 6. 20:57
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Megnyugtatlak, hogy ezek a félelmek az ismerkedésnél jó néhány emberben benne vannak. Nem vagy vele egyedül. Itt azt olvastam, ez azért van mert nem vagyok magammal megelégedve, tehát nincs önbizalmam. Változtassak magamon, az öltözködésemen vagy edzek valamit meg olvassak. Tehát fejlesszem magam.

Tudom, úgy sem könnyebb ha tudod tetszel valakinek. Ha pl. valaki rám mosolyog attól én meg zavarba jövök és leblokkolok.

2015. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Ne adj lentebb az elvárásaidból! Ha jól nézel ki és más srácoknak is tetszel, akkor biztosan nem maradsz egyedül. Még nagyon fiatal vagy, bár gondolom a szeretetre, szerelemre igényed van és nem csak arra, hogy megjelenj valakivel az oldaladon, aki jól néz ki.
2015. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. jún. 7. 16:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Majd lentebb megy az elvárás... Mindenki túl esik ezen. Bár az állandó probléma, hogy pl egy 6-os pasi 7-est akar, de a 7-es meg minimum 8-ast és így tovább. Így nem érnek össze az igények.
2015. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám. de próbálok olyanokkal is ismerkedni akik nem jönnek be - csakhogy aztán ők hagynak faképnél :( szóval nemtom mi a megoldás, mert az se jó ha válogatok de az se segít ha direkt lentebb adom a szintet
2015. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem értem eddig miért nem regisztráltam a planetromeora. rengeteg a jó pasi, és amelyik nem csak azt akarja, általában elég kedves is. szóval nem kell lejjebb adni, van esély;)
2015. jún. 9. 21:19
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Uhh hát a romeohoz sok sikert, annyi ott a kamus köcsög, hogy az durva.


Én is egyedül vagyok, mert akárhányszor találok olyat, aki bejön, annyira se hajlandók, hogy válaszoljanak. Engem meg mindig az olyanok találnak meg (kövérek, bűnrondák, idősek, ázsiaiak), akik abszolút nem jönnek be. Pedig nem szeretnék többet, mint egy átlagos és normális srácot találni...

2015. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az ember nem tud lejjebb adni, mert azok nem vonzzák.

Persze van olyan, hogy valakibe beleszeret, és akkor teljesen mindegy, milyen a teste.

2019. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!