Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szülőknek mennyi időbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőknek mennyi időbe telik elfogadni hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Egy hete tudták meg szüleim hogy meleg vagyok és jelenleg nagyon nehezen viselik! Mindent a fejemhez vágtak! Nem engednek el sehova még a barátaimmal se, elvették a telefonomat is. És jelenleg pszihológushoz akarnak küldeni mer úgy érzik az meggyógyít. Mennyi idő lesz ez így, valaha lesz jobb?

2015. jún. 16. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj van akinél pár hét, van akinél pár hónap, pár év de van hogy soha nem tudják elfogadni. A szülők felfogásától és toleranciájától függ. Hány éves vagy? A szüleid milyenek?
2015. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Psycho Doll ***** válasza:
100%

Ezt sajnos nem lehet tudni. Vannak akik soha nem fogadják el, vannak akiknél csak pár nap. :S


Sajnálom, hogy a szüleid így reagáltak.

Nem tudok neked mást mondani/írni, csak azt, hogy kitartás. :)

2015. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%

2-es tökéletesen igazad van annyi különbséggel hogy az abberáltság és betegség az nem összefüggő dolog a homoszexualitással :)


Ha konkrét dolgot akarsz rá mondani, akkor mond azt "az általános hormonrendszertől eltérő" személy.


Az más kérdés, hogy ez a hormonális elváltozás (vonzódás a saját nemhez) megjavítható-e lesz a jövőben egy szimpla hormonjavító kezeléssel, de nem úgy mint egy betegség - mivel ez nem az. :)

2015. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

"Ha konkrét dolgot akarsz rá mondani, akkor mond azt "az általános hormonrendszertől eltérő" személy."


A homoszexualitásnak semmi köze a hormonháztartáshoz.


Ezt nagyon nehéz elfogadni egy szülőnek. Egy apának főleg iszonyatosan kínos lehet, ha a barátainak meg kell említenie, hogy a kisfia a fiúkat szereti.

2015. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani. Vannak szülők, akik rögtön elfogadják és olyanok is, akik sohasem. Na meg persze a kettő közt bármilyen időintervallum elképzelhető.

A te szüleid elég súlyos esetnek hangzanak a leírtak alapján, úgyhogy biztos nem egy-két hétbe fog telni náluk, hogy elfogadjanak. A pszichológus amúgy nem rossz ötlet, nyugodtan elmehetsz egyhez, hogyha normális szakember, akkor úgyis tisztában van vele, hogy a melegség nem gyógyítható. És ha megkéred rá, akkor beszél a szüleiddel és nekik is elmagyarázza, hogy itt nincs más választás, mint elfogadni, hogy te ilyen vagy, mert megváltozni úgy se fogsz. Csak az a gáz, ha olyan pszichológust fogsz ki, aki homofób, és megpróbálja telebeszélni a fejed hülyeségekkel. De akkor meg megteheted, hogy felállsz és kisétálsz és nem mész vissza hozzá többet. Nem vagy köteles a homofób baromságait hallgatni senkinek - még a szüleidnek sem, nemhogy egy idegennek!

2015. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1%
Utolsó miért gondolod hogy az a pszichológus mond rosszat, aki nem dícséri a homokozást, és az a jó aki támogatja? Szerintem fordítva igaz, aki meggyógyítja azva jó doki, aki ráhagyja az a konntár.
2015. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert ez nem betegség és nem gyógyítható, tehát aki az ellenkezőjét állítja, az nyilván nem szakember. Többezer könyvet írtak már az emberi szexualitásról, több évtizede kutatják a témát pszichológusok, de soha egy sem jutott még arra a következtetésre, hogy ez gyógyítható dolog lenne. Ha nekem nem hiszel, olvasd el bármelyik szakirodalmat, a könyvtárak tele vannak vele!
2015. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A ma napig nem állapították meg tudosók,hogy a homoszexualitás betegség e vagy sem.

De hát már megszokhattuk volna,hogy 10 millió,mindentudó országában élünk,meg se lepődjünk,ha néhány homofób beírja,hogy betegség. Mégcsak válaszra se méltassátok őket,nem érdemes :)

2015. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Ez nem homofóbia, hanem józan ész. Ti nem látjátok reálisan, mert homokosok vagytok. De nem normális amit műveltek higyjétek el.
2015. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint heteró vagyok, és elég tisztán látok, úgy gondolom. Legalábbis, amikor a szemüvegem rajtam van, anélkül nem igazán. :(
2015. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!