Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, legfőbbképp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, legfőbbképp tinik! Ti odavagytok Kylie Minogue-ért ugyanúgy, mint Madonnáért vagy Gagáért? Szeretitek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
vélemények róla vagy kedvenc dal esetleg? kort is írjatok légyszi :D

2015. jún. 27. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Egyikük sem a kedvencem. Inkább jazz, soul zenét vagy funky-t hallgatok. A három énekesnő közül Kylie Minogue és Madonna régi slágerei tetszenek. Még Chertől néhány számot hallgatok. Gaga túl mainstream.
2015. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
én Gagát nagyon birom és tisztelem és csodálom :D
2015. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

nagy little monster vagyok :D imádom Gagát :D

a másik két nőszemély zenéit is szeretem...mekkora slágereik voltak. én rádión nőttem fel és mindig őket nyomatták. Madonna új zenéi se rosszak.

2015. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%
kor az lemaradt. 18
2015. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%

en kimondottan szeretem Madonnat es Gagat :)

bejön a stilus...es az ember is :)

egy leszbi :)

2015. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Mind a 3at ismerem, de attól, hogy meleg vagyok ugyanúgy viszonyulok a zenékhez mint akárki más, Madonnának a régebbi számait nagyon szeretem, a mostaniakat viszont inkább hanyagolom, azért amit már pár válasszal feljebb leírtak, de Gagát egyáltalán nem hallgatok, Kylienak vannak jó számai, de nem nagyon szoktam hallgatni, mert vannak nála jobb zenészek is és inkább az ő zenéiket hallgatom pl: Annie Lennox, Bonobo, Diana Ross, Earth Wind and Fire, East 17, Exitmusic, Faith Hill, Ghost Of Paraguay, Lana Del Rey, Laura Welsh, Madonna, Michael Bublé, Michael Jackson, Nick Leng, Parov Stelar, Synkro, Vance Joy, és most csak az ismertebbeket soroltam fel 16/f
2015. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Egyikkel sem foglalkozom
2015. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 pitya1414pitya válasza:
87%

Én sem szeretem őket, bár én inkább klasszikus zenét meg jazz-t szoktam hallgatni, meg úgy általánosságban minden jöhet.

17/ meleg f

2015. júl. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%

Sziasztok! Nekem Kylieval és Madonnával nincs különösebb bajom, Gagát nem annyira szeretem, de pl. Justin Biebert se tudnám utalni, frocsogni rá és dislike-olni a videóit, mert belegondolok, hogy rengeteg munka van egy számban+más meg szereti, amit tiszteletben tartok. Nekem leginkább az alternatív rock, indie pop jön be(Coldplay, Imagine Dragons, Keane, The xx) de szeretem a punkot(Paramore, Greenday, Killers) és az indie folk ill. a Soul is bejon(Ed Sheeran, David Gray, Adele). A metált is imádom(Slipknot, Linkin Park, Avenged Sevenfold). De nagyjából minden zenét tudok értékelni

15,f/meleg

2015. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó vagyok, Radioheadet, és Oasist sem hagyhatom ki :D
2015. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!