Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, legfőbbképp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, legfőbbképp tinik! Ti odavagytok Kylie Minogue-ért ugyanúgy, mint Madonnáért vagy Gagáért? Szeretitek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
vélemények róla vagy kedvenc dal esetleg? kort is írjatok légyszi :D

2015. jún. 27. 13:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
97%

Én nem vagyok meleg, viszont Madonnát nagyon szeretem. Mint előadó, mint dalszerző, mint ember és nem mellesleg mint filmrendező is nagyon egyedinek tartom. Lady Gaga valahogy sosem tudott megfogni, nekem valamiért az első perctől antipatikus volt, egyedül a Born This Way száma tetszett (aztán megtudtam, hogy azt Madonna Expressz Yourself számának a lekoppintásának tartják. Aztán ki tudja?!).

Előttem már megfogalmazta valaki nagyon érthetően, hogy Kylie Minogue miért minőségibb mint Madonna. Bár én azért azt hozzátenném, hogy talán pont azért híresebb Madge, mert ő jobban kísérletezik és több mindent próbál ki mint Kylie, így még ha nem is lesz jobb, de nagyobb vitákat válthat ki az alkotásai, így akarva vagy akaratlanul is, de többször fog szóba kerülni. Kylie Minoguetól a kedvenceim a régi számai, illetve az újabbak közül tetszik a Looking For An Angel, és úgy összeségében a 2010-es Aphrodite albuma.


20f

2015. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!