Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon miért gyűlölik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovsa21 kérdése:

Magyarországon miért gyűlölik ennyire a melegeket? Személy szerint nem vagyok az, csak egy ideje az FB kezdőoldalán olvasható kiírások miatt olyan, mintha szektatag lennék itt MO-n. Mi történt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"mi a f**nak kell szviárványos képeket kirakni meg minden MIUTÁN NYERTEK!"

- ünnep.. Pl miután egy ország megnyer egy csatát, a lakosság kipakolja a zászlóit.


"mikor nem tudok elolvasni egy újságot, vagy cikket, vagy itt válaszolgatni a kérdésekre, vagy mennék fel a facera anélkül hogy ne lenne ott ez a meleg kérdés, addig igen is zavar."

- kicsi kezeden számold össze, hány heterot és hány meleget látsz mindennapi életed során. 100 heterora jut egy meleg, de te csak azt az 1 meleget látod.


"ne a jogokkal foglalkozzanak már, hanem hogy jól érezzék magukat"

- azokat a forradalmárokat, akik M.o jogaiért küzdöttek, hősként tiszteljük. Miért ne küzdhetnének mások is a jogaikért? Mi vagy te egy diktátor, vagy egy 5 éves?


"nem tehetek róla hogy taszít ha 2 férfit csókolózni látok, akkor had ne kelljen már folyton néznem."

- én meg ennyi erővel nem akarok csúnya embereket nézni az utcán. Mármint nem zavarnának, ha a 4 fal között maradnának, de folyton látom őket a parkban, meg a médiában is. Minden. Egyes. Nap. Csonka András? Fuj. Nem is értem, hogy gondolta, hogy közszereplőnek áll. És ezt látják A Gyerekek. Még a végén elfogadóak lesznek az ocsmány emberekkel, vagy ami még rosszabb, rájuk is átragadna a csunyaság.

Én csak szeretnék egy nyomorult napot, amimkor nyugodtan kiléphetek az utcára, abban a biztos tudatban, hogy nem fogok a bokorba hányni egy lagzilajcsi kinézetű embertől.

Megoldás lehetne, hogy ezek az torzszülöttek zsákot húznak a fejükre, hogy minket, normális embereket megkíméljenek a látványtól. Vagy maradjanak otthon, vásárolni is csak éjszaka menjenek - nehogy valakit provokáljanak a puszta létezésükkel - és ne töltsenek fel olyan képeket a fb-ra ahol látszik a mutáns fejük.


Wow, ennek a megírása után csak nehezen sikerült kiszednem a fejemet a seggemből... Nem is értem, hogy képes így leélni sok ember az életét.

2015. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez annyira primitív amit írtál és már-már röhejes hogy hihetetlen.


1. Ünnepelni csak magamutogatással lehet? Plus továbbra sincs fontosabb dolog csak a meleg téma? Ha meg már a magyar forradalmárokról beszéltél, akkor március 15.-én hol van ekkora ünneplés hmm? Vagy talán az jellegtelenebb volt mint ez? Ezen kéne végre elgondolkozni!


2. Igen több heterot látok és akkor mi van? Ja ha egy TV-ben szerepel egy ember, vagy írnak valakiről és az HETERO, akkor nem az identitásáról van szó, hanem arról hogy mit tett, mit ért el stb. Azért valljuk be ha egy meleg szerepel a médiában, az 90% hogy arról fog szólni, hogy jajj hát szegény melegek hogy verik őket (de hol?), meg hogy kiközösítik őket (de hol?), véletlenül sem arról hogy mit tudom én, megnyerte az olimpiát. Ez a különbség drága válaszoló!



3. Egy országnak a jogait, ne hasonlítsuk már össze ilyen teljesen lényegtelen aberrált baromságokkal!


Egész konkrétan ez a hőzöngés arról szólt hogy a melegeknek is lehessen arról papírjuk hogy ők együtt vannak. Igen a szerelem egy papír. Arról nem is beszélve hogy 5 éves kb. a házasságok fele válással ért véget, ez mára biztos hogy legalább 10-15%-al megnőtt. Ez az jelenti hogy TÖBB MINT A házasságok FELE, válással ér véget, ergo a melegek azért küzdenek, hogy nagyobb eséllyel megszégyenítsenek egy köteléket? Ez vicc számomra. Nekem nem kell se templom, sem polgári esküvő, sem semmilyen papír arról hogy szeressem a párom.


4. Akkor nem kell oda nézni és kész! A csúnyák nem tartanak mindenhol felvonulásokat, a csúnyák nem azért rendeznek eseményeket, mert csúnyák és szegyének és jajj. Ők csak normálisan átlagosan vannak és kész.


Őszintén tőlem meleg is lehetne Csonka András, ha nem arról beszélne folyton hogy így meleg úgy meleg akkor egy iciri-picirit sem érdekelne hogy néger-kínai-japán-cigány, csak viselkedjen normálisan és ne provokatívan. De ez a példád már annyira abszurd és röhejes hogy csak pánikreakcióként fogom fel, mert jobb érv már nem jutott ide.

2015. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem identitást akartam írni, hanem nemi irányultságot.
2015. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg a csunya-meleg hasonlat lényegét.

A rondaság mindig látszik, = mindig magamutogatnak/provokálnak a csunya emberek, kivéve, ha nem mutatják meg magukat, azaz ha zsákot húznak a fejükre, amit csak a 4 fal között vesznek le.. Ez mellesleg pont az, amit te elvárnál a melegektől. 2 lépés távolság a párjuktól az utcán - mert a kézfogás provokáció- felejtsék el, hogy jogilag meg vannak különböztetve, mert a vonulás provokáció, sőt lehetőleg soha ne is mondja el senkinek, hogy meleg. Ha a barátai előtte tárgyalják ki, hogy milyen nőt akarnak felszedni, legalább próbáljon meg beilleszkedni a beszélgetésbe, mert ha nem, az provokáció.


Egy országnak nincsenek jogai. Az országban élő embereknek vannak jogaik, és igenis harcolni kell minden teljes jogú polgár jogaiért.. Nem 10-15 meleg él Magyarországon, hanem több100ezer adózó teljes jogú férfi és nő, akiktől megvonták egy alapvető emberi jogukat. Nem is beszélve azokról a kölcsönökről és engedményekről, amik csak a házasoknak járnak.

Te is mennél tüntetni (ja nem, provokálni) ha fele ennyi sérelem érne az állam részéről.

Annak meg semmi köze ahhoz, hogy ki házasodhat és ki nem (jó ég, hogy ezt el kell magyaráznom egy felnőttnek) hogy a házasságok hány %a végződik válással. Amerikában az elsö házasulandók között voltak olyan 70-80 éves emberek, akik együtt élték le az egész életüket. Nekik mutogasd a statisztikáidat. Meg ha úgy vesszük, kizárólag a hetero házasságok végződtek válással eddig :D

Ha így kapálózol a válással, inkább azt kéne bevezetni, hogy a házasulandók töltsenek ki egy személyiségtesztet, és ha nagyon nem passzolnak, fel kell bontaniuk az eljegyzést.


"kiközösítik őket (de hol?)"

- épp itt :P


"akkor március 15.-én hol van ekkora ünneplés hmm?"

- haha ez az ember primitívezett le.. Márc 15.ét leközvetíti az elejétől a végéig legalább egy csatorna (nem csak a fókusz vágja be a legmegdöbbentőbb részeket) ott van a fél parlament az ünnepségen, és nem csak Pesten, hanem az egész országban ünneplik, mindrn emberen kokárda van, minden iskolában van műsor és megemlékezés. Mit akarsz még? :D


"[...] teljesen lényegtelen aberrált baromságokkal"

- ezt másold be a meleg "barátaidnak"

2015. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
A meleg barátaim teljesen egyetértenek velem, sehol nem írtam hogy engem provokál ha kézen fogva sétálnak, nem nézek oda és kész, de egy utcányi felvonulást elég nehéz elkerülni ha éppen arra sétálok. A 60-70%os válási ráta azt jelent hogy 10 házasságból 3-4 az ahol 70-80 éves egész életüket leélő bácsi és néni szerepel. Nem az a lényeg hogy ki teheti meg, vagy ki nem, hanem hogy a házasság mára rosszabb mint sem jobb, kivéve azokat az előnyöket amit írtál abban igazat adok. Nem ilyenekért nem tüntetnék nem is akarok házasodni. Ahogy mondtam én túl fogom élni ha csak szimplán szeretem a párom. A csúnya emberes példát felfogtam, te nem fogtam fel amit írtál. Nem a melegek létezésével van bajon, hanem hogy a melegségük miatt akarnak kitűnni.
2015. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

olvasgattam itt hozzászólásokat, és azért van bőven elfogultság és primitív pocskondiázás a 69%-os emberke válaszaiban.

sztm ő alig várj az ilyen kérdéseket, hogy végre verhesse a nyálát, meg másokba bele tudjon kötni..

a 62%-os jól leírta a lényeget, kb én is leszarom a melegeket, de mikor ilyen pride felvonulásokon hirdetik hogy ők mekkora hatalmas meleg emberek.....hát abból már nekem is elegem van......

2015. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha engem sért és undorítónak találom, amiről EGYÉBKÉNT NEM TEHETEK, nem tehetek róla hogy taszít ha 2 férfit csókolózni látok, akkor had ne kelljen már folyton néznem."


"ha kézen fogva sétálnak, nem nézek oda és kész"


Nini, itt mintha fejlődést látnék!



"Nem a melegek létezésével van bajon, hanem hogy a melegségük miatt akarnak kitűnni."

Ha téged életed egy bizonyos területén sérelem ér, és szóvá teszed ezt a sérelmet, akkor az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy te azzal akarsz kitűnni, csak jelzed, hogy "Hé emberek, nézzétek, engem életem ezen területén ért sérelem. Most nem azért kérek elismerést, hogy író/tudós/tanár/villanyszerelő vagyok, hanem azt szeretném, hogy ne érjen több sérelem ezen az egy bizonyos, jól meghatározható területén az életemnek"


Amúgy nem nagyon tudom elhinni, hogy a barátaidnak annyira hangoztatnád, hogy milyen aberráltak lennének...


A házasságokat meg akkor már be lehetne tiltani mindenki számára, (ahogy Alabamában tették) mert ugye a statisztikák szerint úgyis kudarcra van ítélve minden x-edik házasság. Nem? És akkor a heterokat sem éri csalódás, meg a melegek is boldogok lennének, hogy egy jogi szinten vannak a heterokkal.


Könyörgöm, mától ennek a célnak az eléréséért harcolj, ne pedig azért, hogy fenn legyen tartva ez a nyilvánvalóan tarthatatlan állapot.

Mert úgy az igazságos, hogy vagy mindenkinek legyen joga elcseszni az életét, vagy senkinek...

2015. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Haha de most képzeld magad elé, hogy vőlegény és menyasszony ott áll az anyakönyvvezető néni előtt, aki rájuk néz, és eldönti, hogy nem adja össze őket, mert szerinte úgy is kudarcra van ítélve a házasságuk. Kezükbe nyomna egy nyomtatványt a válási statisztikákról, és miközben kitessékeli őket, még megjegyzi, hogy a házasság csak egy darab lényegtelen papír :D
2015. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Esküszöm neked hogy tök leszarom, a meleg ismerőseim előtt, meg a HETERO barátaimra ugyanúgy használom a b*zi szót szitokszóként, mint ha ott sem lennének. Majd mikor megkérdezem, vagy bocsánatot kérek emiatt tőle, csak annyit mond hogy nem érdekli, ő is egy ember és ennyi. az oké hogy sérelmezek valamit DE NEM 4 ÉVIG VAGY MÉG TÖBB. KB. Annyira lerágott téma mint a női egyenjogúság.
2015. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!