Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randira holnap farmer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira holnap farmer minisort jó lesz pocakos meleg srácnak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha neked tetszik, persze. Fontos, hogy ne a másik félnek próbálj megfelelni az öltözködéseddel, légy önmagad! :)
2015. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez attol fugg h jol all-e 😂 14/f/m
2015. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt így nem lehet megmondani, látni kéne. Akár jól is állhat, de az is lehet hogy nem. Linkelj be egy képet ahol rajtad van.
2015. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

A farmer minishortokat szerintem nyugodtan hagyjuk meg a női nemnek.

19/F M

2015. aug. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a négyes válaszolóval, noha láttam már olyan srácot, akinek jól állt a farmer minishort, de csak mert olyan gyönyörűen izmos, formás combjai voltak, hogy azokat kár eltakarni. Szóval ahhoz, hogy ilyet vegyél fel, optimális esetben kétféle dolognak kell jól állnia:

-a gatyónak rajtad

-és a rád néző homokosok farkának.

2015. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha te jól érzed magad benne, és vagy olyan szerencsés hogy biztonságban érezheted magad benne ott ahol laksz, akkor hajrá.


Ameddig takar annyit mint egy fecske, addig nem közszemérem sértő.

2015. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet. Szerintem az elég meleges, s nem biztos, hogy akivel találkozol, ezt jó szemmel fogja nézni, bár sose tudni.
2015. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De mivel egyedül a combjaim szépek rajtam, azokat kell kipakolnom, mert azokkal tudok hódítani.
2015. aug. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!