Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vonzanak az izmos férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzanak az izmos férfi felsőtestek pedig fiú vagyok, ez most melegség vagy csak "irigység"?

Figyelt kérdés
19/f, szűz
2015. aug. 24. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha felizgulsz rá akkor melegség, ha csak megnézed akkor meg irigység...
2015. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha szexuálisan vonzodsz hozzájuk akk melegség, ha csak megnézed az nem jelent semmit 14/f/m
2015. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekme is így indult. Arra fogtam magamban h csak nézem a konkurenciát...
2015. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltétlen melegség. Olvastam egy könyvben, hogy minden férfi igyekszik egy ideálnak megfelelni, ebből fakad, hogy gyakran összehasonlítjuk egymást. Ez akaratlanul is megtörténik, hiszen nem járhatok az utcán úgy, hogy közben végig a földet bámulom.


Melegség csak akkor lesz belőle, ha vonzalmat érzel iránta, elképzelsz helyzeteket vele kapcsolatosan stb.

2015. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno erre fogtam.... H csak kíváncsi vok a konkurenciára, aztán...
2015. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valszeg bi vagy,nincs ezzel semmi gáz.

21/F

2015. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony csak te érzed. Abból, hogy leírod, valahogy gyanús.

Én úgy tudtam meg 100%-ra, hogy elmentem egy meleg szórakozóhelyre, ahol ugye az a normális, hogy a fiúk nézik egymást. Ott 1 perc alatt leesett, hogy az amit lányok iránt nagy néha "érzek" semmi a fiúk iránt érzett vonzalom mellett.

Ha azt veszed észre, hogy sok fiú "bejön" akkor tudod.

Inkább most derítsed ki, mi a szexuális orientációd (heteró, bi, meleg, transz, queer...) mint 30 évesen, amikor már ráment 10 éved a meddő próbálkozásokra csajokkal.

2015. okt. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szép emberi test esztétikai élvezetet nyújt, akármilyen is a biológiai neme.
2015. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
...hát még akkor, ha le is feküdnék vele...! ;D
2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így indult...
2015. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!