Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pasim vadul szereti, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim vadul szereti, ez nekem már néha fáj, ezért ha nehezen megy el a popsimban akkor van hogy beledugja a számba. Lehet bajom belőle? Természetesen gumit nem használunk. Ő 21/aktív, én 19/passzív.

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 19:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Gumit nem használ
2015. szept. 3. 23:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélni sem lehet vele nem tudom, hogy miért vagy vele még mindig együtt. Reálisan nézve a helyzetet téged egy játékként kezel és azt csinál veled amit akar. Ennek a kapcsolatnak véget kell vetni. Hagyd el mert ezt szerintem nem fogod sokáig bírni lelkileg.


18/F/Passzív

2015. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem "mosta bele" a szexuális kategóriába csak alkategóriát kéne választani barmok...-.- ha jobban megnézed van külön hetero és homo kategória.
2015. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, gyakolatilag minden nemi betegséget elkaphatsz, plusz fertőzésket is az esetleges székletmaradványok miatt.


Tesztre jár? Ha van neki papírja róla hogy nem beteg, akkor oké, de egyébként húzzon gumit.


Neked is legyenek már határaid, ha ő ezeket nem tartja tiszteletben, akkor tedd már lapátra!

Oké, értem én, hogy kevés a meleg pasi, de akkor is, azért van egy szint ami alá nem kéne lemenni.

Ilyen alapon hogy tudod róla, hogy nem csal meg? Vagy nem erőszakol meg ha épp ahhoz van kedve? Ez a srác nem tisztel téged, nem néz rád emberként.

2015. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14 Vele értek egyet, azonnal tedd lapátra, én is aktív vagyok de ilyet egy exemmel se tettem:D Ez gusztustalan és undorító. És igen, mindig használtam gumit. Nem vagyok nemi beteg.
2015. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy érzékeny kérdés: mi a fenéért vagy vele?

Mit tehetsz ellene? Dobd ki a fenébe!


Miért vagy egy olyannal, aki ennyire semmibe veszi, hogy neked mi a jó, és csak magával törődik?

Persze, tudom, mert "amúgy nagyon szeret", csak épp minimálisan sem érdekli, hogy te mit érzel. Meg tudom, "soha nem találnál még egy ilyen pasit", aki ennyire bunkó és figyelmetlen, és a tulajdonának tekint.


De ha neked ez kell...

Igen, garantált, hogy előbb-utóbb lesz majd valami bajod.

2015. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!