Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rajtam kívül büszke még rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül büszke még rá valaki, arra, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én igen. Pl mikor jó csajokkal beszélgetek és mikor elmondom le esik az álluk vagy nem akarják elhinni. Jó pasi vagyok és a pasimmal is büszkén megyek az utcán, csak úgy néznek utánunk a szép lányok. :DD

2015. szept. 12. 13:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

csak az irigyekből váltok ki.:D pl belőled.

ez olyan, mint ha csajjal lenne, ha egy pasi büszke, h jó csaja van akk az ellenszenvet vált ki az emberekből v mi?

2015. szept. 12. 17:17
 12/24 A kérdező kommentje:

és hogy ha van mire nagyképűnek lennem? nem vagyok az, de lenne mire. nem nagyképűsködök, csak jó érzés felvállalni.

Ha jó pasi vagyok és elismerem magam, még nem leszek nagyképű.:PP

2015. szept. 12. 17:19
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
miért nyomiság ha valaki nem vállalja fel az utcán, hogy hú de jó pasija van? én is jó pasinak tartom a barátomat, a legjobbnak, de nem az tesz boldoggá, hogy mutogatom...pláne nem magyarországon, ahol max leköpnek...nekünk nem hiányzik ez. ettől nem vagyok nyomi. az se érdekel különösebben, hogy hány lány irigykedik ránk..
2015. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
engem még nem köptek le. max furán néznek, de elfogadják többnyire. nekünk még csak be sem szóltak emiatt.
2015. szept. 12. 18:35
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen embernek egyszer elkenik a száját akkor is, ha hetero...
2015. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 aladar12 ***** válasza:

büszkének olyanra szokás lenni amit elértél. szerintem totál szánalmasak a "büszke vagyok arra, hogy" és itt jön minden szar, csak a fehér férfi nem, mert az rasszista és hím soviniszta.

ügyes vagy, hogy jó pasid van, de szerintem ez senkit nem érdekel.

2015. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ki vagyok gyúrva, ne tudnák elkenni.;)

Nem feltűnőskodok, meg semmi, nem értem minek kell ilyenekre gondolni.

Egyébként elég sok mindenkit érdekel..

2015. szept. 12. 19:25
 18/24 anonim ***** válasza:
92%
hát itt hidd el, hogy senkit mert írni bármit lehet:D engem az érdekelne mi célod volt a kérdéssel a provokáláson és a veszekedésen kívül...mert akárki, akármit ír neked annyi a válaszod, hogy jó a pasid is meg te is.. na mindegy azért remélem megkaptad a választ az égetően fontos kérdésre, amit feltettél. ja és örülök, hogy téged még nem ért még semmi amiatt, hogy felvállalod, viszont engem igen, nem is egyszer...úgyhogy ezt se firtatnám tovább.
2015. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

# 18

te hülye vagy, úgyhogy ténlyeg nem kelll firtatni. igen választ kaptqam a kérdésre, már akitől a kérdésre kaptam válazst és nem csak kötekedni akart.

mit válaszoljak rá, ha így van és büszke vvagyok rá, hjó pasi vagyok? íri akármit lehet, de én nem hazudgálok, van jobb dolgom is.

2015. szept. 12. 20:27
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Hányszor hangsúlyozod ki még, hogy jó pasi vagy? Kisebbségi komplexusod van, vagy mi? :D
2015. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!