Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik! Dugtatok már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik! Dugtatok már úgy meg passzívat, hogy az elélvezett úgy, hogy senki se ért a farkához?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csináltátok?
2015. szept. 13. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátom el szokott élvezni úgy is. Nem csinálok semmit másképp, mint akkor amikor a farkát is izgatjuk. Csak dugom.
2015. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

45F

Igen. Ha jól felizgatom előtte a partneremet, és már nagyon a határon van, előtte jó sok szopás, kézzel ingerlés, símogatás, csókolózás, akkor ha beléhatolok, és berakom neki, akkor mindig elélvez egyből, amint tövig benyomom neki, mert a prosztatáját megböki a farkam, és egyből elélvez. Akkor tovább dugom, és ő kéz nélkül még egyszer el szokott élvezni.

Azt mondja, ha nagyon fel van izgulva, annyi ondó termelődik, hogy az első magömléskor nem távozik, de amikor kúrom, akkor olyan erős szexuális impulzust és élvezetet kap, hogy másodszorra is elélvez. Van ilyen, keveseknél tapasztaltam, de létező jelenség.

2015. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettes,velem is csinálhatnád ezt :) :P
2015. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Nagyon meglepett. Őt is. Nem számított rá.
2015. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy párszor nekem is sikerült már így elmennem :) Általában az átlagosnál kicsit vastagabb farok kellett hozzá, ami kitölt és folyamatosan ingerli a prosztatám :)

25f

2015. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gabipasika ***** válasza:
100%

Hatalmas dagi seggem nekem is pakolhatná valaki... Mégnem volt...


33/F

2015. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!