Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ilyenre lefogyni...

Hogyan tudnék ilyenre lefogyni mint a képeken lévő lányok?

Figyelt kérdés

Nagy álmom, hogy ilyen lehessek. Elegem van abból, hogy puki vagyok és szeretnék változni. Úgy érzem kellően nagy az elszántság bennem, hogy változzak. Jelenleg 176 cm magas vagyok és 64kg. Olyan szeretnék lenni mint a képeken a lányok kb 48kg. Ez az ideális és elvárt. Oké,hogy mozogjak, egyek helyesen, de nem szeretnék nagyon izmos combú lenni meg tiszta izom, hanem ez a tényleg nagyon nagyon vékony, mint a képeken. Előre is köszönöm a tippeket. [link]

[link]

[link]



2014. nov. 27. 07:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

A mostani súlyod az ideális. Ha lefogynál 48 kg-ra, akkor csontkollekció lennél.

NEM ez az elvárt, csak te hiszed ezt. A férfiak nem az ilyen nőket szeretik.

2014. nov. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Meséld el a vágyadat a szüleidnek, orvosodnak! Ők majd elvisznek pszichológushoz, mivel neked az kell!
2014. nov. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
176 cm magassághoz a 48 kg iszonyú sovány. Én vagyok 156 cm és 49-50 kg. Én kaja odafigyeléssel és napi egy órás aerobik mellett vagyok ennyi kg. Amúgy szerintem nem szép, ha a csontja így kiáll egy nőnek. Persze ez az én magán véleményem. Ha fogyni szeretnél figyelj az étkezésre, számold a kalóriát és mozogjál. Nem minden esetben izmosít a mozgás, válassz olyat amivel nem izmokat növesztesz.
2014. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kérlek ne bántsatok, akkor így mondom hogy számomra ez lenne az ideális. És igen is a férfiak az ilyen lányokat szeretik.
2014. nov. 27. 07:39
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as. Nekem nagyon tetszik, és vonzónak tartom ha egy lány ilyen. Valahogy az él bennem, hogy ilyennek kell lennie egy lánynak.
2014. nov. 27. 07:41
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

" És igen is a férfiak az ilyen lányokat szeretik."


Ferfikent mondom neked, hogy ez nem igaz altalanosan. Van akinek ez tetszik, van akinek mas. Szerintem kabe 5 kilo amit leadhatsz, max. 10.


Egyebkent meg amit belinkeltel, az mind ilyen alkat, ok nem fogytak le ilyenre, hanem egyszeruen ilyenek, vekony csontozatuak. Ha te nem ilyen vagy genetikailag, akkor fejre is allhatsz, akkor sem fog sikerulni.

2014. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Fordult orvoshoz. 176 cm-hez 48 kg? Még egy kisgyereknek is nagyon kevés lenne. Max. 60 kg-ig fogyhatnál, ha annyira szeretnél. Utána már olyan leszel, mint egy gebe.

48-val meg már konkrét betegségeket várhatsz, talán bele is halsz.

2014. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfinak tetszenek a vékony lányok.

De nem a sovány, anorexiás, gebe lányok.

Egyébként 48 kg-val nem úgy fogsz kinézi, mint ezek a lányok a képen, hanem mint valami halálán lévő beteg.

2014. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
A 48 kiló tényleg nagyon kevés én is osztom max 60-ig menj le, 48kiloval folyamatosan betegségekre számithatsz. Magas vagy jó hozzád a 60-65 kiló. De ha eredményesen akarsz fogyni akkor először békülj ki a mostani alkatoddal, nekem ez segített a legtöbbet amikor lefogytam. És tényleg a férfiak! többsége nem a vékonyságot szereti.
2014. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak egy dolog tetszik...de nem írom le, mert mindenki tudja, mi az.

Hogy az milyen testre nőtt, az a szélsőségeket leszámítva majdnem mindegy.


Ha nem így lenne, kihalt volna az emberiség.


A nők csak maguknak gyártják a problémákat.

2014. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!