Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy tudom hogy meleg?

Figyelt kérdés

az egyik barátomról rájöttem, hogy meleg (100%). Ő nem tudja, hogy én tudom és senki nem tudja róla, hogy az.

És eltudom képzelni milyen rossz így neki én pedig szeretnék segíteni neki és támogatni ahogy tudom. Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne



2015. okt. 6. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Vigyázz hogy közlöd vele a dolgot, mert egy életre elrémítheted, mert azt senki sem szeretnél hallani, hogy hé figyelj már tudom hogy meleg vagy... tuti elszalad világgá.

Viccet félre téve, kezd el vele beszélgetni mindenféle témáról aztán tereld rá a szót, mond hogy nincs ezzel semmi baj, meg te tökre megértenéd ha az ismerőseid közül valaki meleg lenne, és ha nem vevő a témára vagy látod hogy majd megfeszül az idegtől akkor ne erőltesd a dolgot.

Kérdés miért akarod neki megmondani hogy te tudod és hogy jöttél rá?

29/f/m

2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
nem biztos hogy neki szüksége van támogatásra.
2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Mond neki azt, hogy tisztában vagy vele, hogy dákó kell a seggébe, farkat vesz a szájába, és ha mégegyszer rád mer nézni. Megnézheti magát
2015. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Így vicceskedve:

-háhá de köcsög vagy :D Viccet félretéve tényleg az vagy.

2015. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Teheted azt is, hogy nem mondod meg neki, hanem megvárod, hogy elmondja neked. Ha a barátod, és nagyon jóban vagytok, ha tudja, hogy bízhat benned, akkor el fogja mondani neked. Lehet, hogy nem most, de meg fogod tudni. Ha megpróbálod szembesíteni, tagadni fog (ezt tapasztalatból mondom, és engem akartak szembesíteni). Nagyon jó, hogy szeretnél segíteni neki, több ilyen barát kéne, mint te vagy.
2015. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad. Ugyanilyen helyzetben én nagyon örülnék neki. :) Az a sok bizonytalanság véget érne..vajon tudja, vajon el fogadna így? ...és hasonlók.
2015. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Attol függ.Lehet hogy direkt küldi neked a jeleket mert tetszel neki.Nekem is volt már hasonló.Mikor épp kettesben vagytok tereld a témát a közelbe pl. Az idei pride-ra azt hogy milyen bátrak(Ha kettesben maradtok elötte beszéljetek másról is mert igy nagyon átlátszó lesz).Aztán vidd közelebb a beszélgetést a melegség témájában.Aztán ha szerencséd van meg sem kell kérdezned. DE SEMMI KÉPP NE ERÖLTESD A TÉMÁT!!
2015. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kivancsi lennék azért, honnan az a 100% ...?

Ha így van: Szerintem is nagy segítség, ha az ember comingoutolhat egy barátnak, főleg ha tényleg igaz, hogy más (heteró) nem tudja még róla. Szenvedés, ha a barátaidnak hazudnod kell, és főleg az elején kell a jó élmény, hogy megtapasztald, hogy a barátaidnak nem lényeges, h meleg, biszex, transz vagy-e.


Te érzed, milyen viszonyban vagytok, ő milyen biztos magában, hogy belefér-e hogy lerohanod a témával, vagy inkább mégsem.

Én is ugy csinálnám mint az előző, kerülgetném a forró kását és persze többször mellékesen jelezném, hogy maximálisan elfogadó vagyok melegekkel szemben.

Persze, csak, ha heteró lennék :-pp

2015. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Ha láttad ismerkedő oldalon, akkor írj rá ott.
2015. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
nyalogasd neki
2015. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!