Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de szeretnék majd gyereket. Más is van így? Ti hogyan élitek ezt meg? 20/f

Figyelt kérdés
Én egy meleg srác vagyok. Nem bánt az, hogy meleg vagyok, ha esetleg valakinek ez jött volna le a kérdésemből. Azonban több hátránya van a melegségnek, és ezt egyre inkább kezdem megtapasztalni, pedig tényleg jól érzem magam a bőrömben. Az egyik hátrány az ismerkedés nehézsége. Nagyon nehéz értelmes, normális srácot találni, aki klappol mind külső, mind pedig belső terén, és nem szexközpontú, hanem hosszútávra tervez. Talán ennek tudható be, hogy nem volt még barátom, és semmilyen szintű kapcsolatom fiúval, vagyis szexuális kapcsolatom sem. A másik dolog a felvállalás kérdése. A harmadik pedig, ami mostanában elkezdett foglalkoztatni a gyerekvállalás kérdése. Szeretnék majd legalább egy gyereket, azonban ez a dolog gátol ebben. Ti hogyan látjátok ezt? Hogyan élitek meg? Kezdem úgy érezni, hogy ez egy elég komplikált és nehéz helyzet.

2015. okt. 11. 17:00
1 2 3
 11/26 Béla211 ***** válasza:

Én felvállaltam nagyjából a dolgot és a család barátok előtt teljesen. Sőt már össze költöztem a párommal És egy munka helyen dolgozunk sőt az öccse a közvetlen főnököm. Nekem az tűnt fel ,hogy én magam nagyobb dolgot csináltam belőle és rosszabbra gondoltam mint ahogy a környezetem reagált rá. A munka helyen mindenki tudja ,hogy egy férfival élek együtt de senki nem ,mert-e megkérdezni. Pedig tudom ,hogy ment a pletyka mikor oda került:DÚgy vettem észre ,hogy aki szidta a melegeket a családomban. Amióta felvállaltam a dolgot mivel engem kedvelt ezért ezt nem mutatja és azóta nem is hallottam , hogy előttem szidalmazná a melegeket. Sőt azt is észre vettem ,hogy kínosan figyel rá a b. zi szót mint káromkodást ne használja...

Én szerettem volna gyereket.Meg eltudnám képzelni ,hogy fölneveljek egy gyermeket.

De azért tudom ,hogy a gyerekek kegyetlenek és kikezdenék emiatt az iskolában. Meg azért kitudja ki hogy állna emiatt a gyerekhez vagy hozzánk. Meg a párom nem szeretne gyereket ezért ezt a dolgot el engedtem. Amúgy tényleg nem egyszerű a társ keresés de úgy vettem észre ,hogy heteróknál sem...

Valahogy úgy tűnik nekem ,hogy senki nem igen akar sérülni ezért inkább nem is vágnak bele komoly kapcsolatba.Ki elégítik a szexuális igényüket és kész.

29/f

2015. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

Én is nagyon szeretnék gyereket, de már 21 évesen feldolgoztam, hogy nem lehet. Akkor jöttem össze az első barátommal. Óriási volt a szerelem oda-vissza. 1 hónap után bejelentette, hogy ő egy családos ember, van 3 gyereke. Nagyon összetörtem a szerelem miatt, illetve ennek keretén belül döbbentem rá arra, hogy nekem nem lesz gyerekem. Irigy voltam minden szülőre, akinek gyereke volt, elkezdett foglalkoztatni, hogy öreg koromban nem lesz senki, aki egy pohár vizet is adjon, stb. Majdnem 1 évnek kellett eltelnie, mire sikerült feldolgoznom.

Jó, persze most is rossz, amikor látom a volt osztálytársaimat babakocsit tologatni, de messze nem annyira rossz, mint 21 évesen. Az meg, hogy nem lesz aki gondomat viselje, az nem jelent semmit. Sok olyan időst ismerek, akinek van mondjuk 3 gyereke, 10 unokája, mégis bedugják egy szociális otthonba, de olyat is ismerek, akinek nincs gyereke, mégsincs egyedül, mert a rokonok vagy a szomszédok veszik gondozásba.

A melegség problémáit ahogy leírtad, azokkal mind egyetértek.

Egy meleg pár örökbefogadásáról pedig az a véleményem, hogy ha nagy nehezen is, de megoldható lenne, pl hogy az egyik fél fogad örökbe egyedülállóként vagy nem tudom. A gyerek mentális fejlődését semmilyen formában nem veszélyeztetné, ha azonos neműek a szülei, nem lesz belőle ettől meleg. De mégis: a gyerekek nagyon kegyetlenek egymással. Gondolj csak bele, mennyit cikiznék az iskolában emiatt stb.

2015. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Szia !


Először is néhány tanács, illetve személyes élmény. A hátrányokat le kell szarni, ahogy jól érzed magad, úgy vagy jó, semmi extra nincs ebben ! :)

Én is sokáig kerestem normális srácot, akivel minden rendben van (és macis, mivel a macik jönnek be és ez egy másik tényező volt, ami miatt nehéz volt normális embert találni) és sikerült végül, de hidd el, nem kell feltétlenül orrba-szájba keresni mindig, hanem néha-néha ránézel egy-két meleg társkeresős oldalra, vagy esetleg chat.hu, habár ott inkább az alja nép van a meleg szobában, de ki tudja, nem kell kizárni a lehetőségeket.

A felvállalás kérdéséről annyit, hogy ne félj elmondani legalább otthon. Én is így kezdtem, szülők tudják, tesóm tudja, néhány barátom is és semmi sem változott, mindenki ugyanolyan "jófej", normális velem szemben. A hozzád közel álló embereken felül szerintem másnak ne is mondd el, de ez csak az én véleményem.

Gyerekvállalás. Fogós kérdés. Őszinte leszek veled. Nem kell ezt ragozni, ha akarsz majd gyereket, akkor később majd béranya, vagy örökbefogadás, ha pedig nem, akkor maradnak az állatok. Én inkább állatpárti vagyok a párommal, mi egyáltalán nem akarunk gyereket (mielőtt rosszra gondolnál, szimplán csak ilyen beállítottságúak vagyunk).

Ha úgy érzed, hogy szorongsz, első lépésként ajánlom a felismerést magadban, aztán a beismerést, utána pedig el kell mondani szülőknek, tesó(k)nak, aztán majd szépen lassan jöhetek a nagyon közeli barátok, akikben 100 %-ban megbízol.


Remélem, hogy tudtam segíteni.


Üdv,


M.

2015. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
én is meleg vagyok,de inádnám,ha valaki addig dugna amíg teherbe nem esek.... :-D
2015. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es válaszoló! Légyszi ne döntsd el helyettem, hogy mi vagyok. Nem biszexuális, hanem meleg vagyok. Kizárólag a fiúkhoz vonzódom. Egyébként köszönöm mindenki válaszát, és hogy elég hosszú válaszokat írtatok! :)
2015. okt. 12. 12:09
 16/26 Ask Me ***** válasza:
88%
Én is szeretnék egy gyermeket. Hamarosan el is indítom a procedúrát de nem mint meleg. Úgy esélytelen...sajnos.Örökbefogadás a célom. Neked is ezt ajánlom. Nem lesz könnyű.Magyarországon elég nehéz kivitelezni, főleg az ország keleti részén. Budapesten jók a tapasztalatok, de egyedülálló melegnek adnak e örökbe gyermeket, az nagy kérdés most még. Ez elég liberális jogi környezetet igényel, de ez itthon úgy tudom sajnos nem adott. Az orokbe.hu oldalon tájékozódhatsz a jogi környezetről (bár én a helyedben titokban tartanám mindvégig a hatóságok előtt másságomat és mint "egyedülálló férfi" státuszban próbálnám meg) és magáról az örökbefogadás menetéről. A pszichológussal voltak eddig a gondok, talán jóhoz kerülsz.
2015. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy tanácsot tudok adni. ÉLJ! Aztán majd dolgozol azon, amin tudsz, de a FIATALSÁGOD soha NEM KAPOD VISSZA! Felelősen ismerkedj és élj, mert nem jó, ha csak várakozol. AMúgy amiket írtál az mindenkiben megvan. És még egy gondolat. Próbáld ki a szexet, mert hidd el utána másképpen fogod látni az egészet, azokat is akik csak azt keresik. A tapasztalatom, hogy ők is többet keresnek, de sajnos nehéz.
2015. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
51%
En is akartam, de fodrasz lettem.... Aztan mikor azok a kis szarzsakok kiorditjak a dobhartyadat egy artalmatlan hajvagasnal akkor ugy megutalod oket, es nem akarsz... Legyel fodrasz es a problema megoldva! Persze tisztelet a kivetelnek
2015. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Értelmes és érdekes gondolatok jöttek eddig. :) Utolsónak: Egyetemre járok.
2015. okt. 12. 16:48
 20/26 anonim ***** válasza:
En meg jovore vegzek a fosulin. A ketto nem zarja ki egymast :D
2015. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!