Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek vajon mindig úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek vajon mindig úgy étkeznek, hogy a végtermékük jó kemény legyen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne :) én is meleg vagyok... én azt kérdezem hogy mit kell inkább enni ahhoz hogy kemény legyen? :)
2015. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "végtermék" állagát befolyásolja az elfogyasztott folyadékmennyiség, a napközbeni folyadékveszteség és befolyásolja az is, hogy milyen állagú ételt esztek. Szárazabb, nedvszívóbb, esetleg hasonló ételek esetén szárazabbat "termelsz". Több folyadék, zsírosabb ételek, gyümölcsök esetén viszont az ellenkezője igaz. Vagy legalábbis nedvesebb jön ki. Bocsi a hülye megfogalmazásért! :) Nem jöttek a számba normális szavak :)
2015. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

HAHAHAHA

Ez igen! Megcsináltátok a napom...

2015. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, legalábbis aki passzív, az oda szokott figyelni erre. ;)

Amellett persze, hogy csinál beöntést is rendszeresen, de ettől még a megfelelő étkezés fontos. ;)

2015. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Passzív vagyok, és azt eszek, ami jól esik. És nem szokott lenni baleset :P Szerintem aki emiatt speckó étrendre fogja magát, az kicsit túlspilázza a dolgot :D
2015. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam figyelni, max arra, hogy szex előtt ne tömjem magam halálra.

Egyébként meg egy alapos beöntés megoldja a dolgokat, minden csillog villog :D


25F

2015. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam odafigyelni az étkezésre és beöntést sem csinálok minden alkalommal. ha hirtelen kapjuk el egymást barátommal, akkor idő sincs rá, hogy még kiszaladjak mosakodni. úgy oldom meg, hogy akárhányszor dolgom van, utána egyből mosakodok odalenn. nagyjából kimosom és nem volt eddig probléma. és akkor nem kell szex előtt elszaladni mosakodni, ami eléggé meg tudja ölni a hangulatot ha nekem esik:D
2015. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!