Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik a testkontroll szerint...

Akik a testkontroll szerint étkeznek, azok a fogyáson kívül milyen előnyös változásokat fedeztek fel?

Figyelt kérdés
Bár fogyni is szeretnék, most nem ez az elsődleges célom, hanem hogy energikusabb legyek és jobban fogjon az agyam. Most néztem végig Domján László: A hatékony tanulás mesterfogásai című előadását, és ezt ajánlja benne. Időtlen idők óta itt ül a könyv a polcomon, úgyhogy gondoltam próba szerencse. Persze a tanulás mellett most nincs időm elmélyedni a könyvben, de az alapokat betartanám, hogy délelőtt csak gyümölcs, délután zöldség vagy fehérjével vagy szénhidráttal (tudom, hogy a zöldség is szénhidrát alapvetően, viszont azért van egy kis különbség a salátalevél és a rizs között:)), magok, sok víz, ízesítetlen teák, tejtermékek, finomított cukor és liszt kerülése. Már ennyitől is várhatom, hogy kicsit megkönnyebbül a szervezetem és hatékonyabban dolgozik az agyam? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 30. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok keményítő, a glutén, a tej hiányában könnyebb a testnek, egyenletes a vércukorszint - könnyebb az agynak. Jó lépések. A rizsben sok a keményítő, álmos és fáradékony lehetsz tőle.
2013. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!