Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy aszexuális és homoszexuális egyben?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy hova is tartozom igazán.


A nők nem izgatnak testileg sajnos. Ez már biztos.


A férfi test és úgy kompletten a férfi személyiség érdekel igazán, viszont én nem tudom magam elképzelni "úgy" férfival.


Azt se nagyon tudom elképzelni, hogy érzelem nélkül szexeljek, mert nekem szerepet játszik az érzelem.


Mi a helyzet akkor, ha a férfiak hoznak izgalomba, de ha arra kerülne a sor, akkor most nem igazán tudom, hogy belemennék-e a dolgokba?



2015. nov. 12. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ha szexuális vágyat érzel, vagy vonzódsz egy másik személyhez testileg, akkor nem lehetsz aszexuális.

Az aszexuális emeberek egyáltalán nem vágynak a szexre vagy mások testére akármilyen neműek.


Nem lehet az, hogy homoszexuális vagy, csak még nem fogadtad el teljesen, vagy félsz tőle milyen is lehet, természetellenesnek gondolod és azért nem tudod elképzelni?


Szerintem ez csak azután derülne ki, hogy kipróbálod. Ha izgat és jó, akkor nem vagy aszexuális, ha nem élvezed a szexet egyáltalán és nem is szeretnéd újra kipróbálni, akkor is megvan a megoldás.

2015. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális homoromantikus, a szexuális identitás mellett megtalálható a "romantikai identitás" ami az érzelmeket takarja. Szóval mint aszexuális szexet nem akar, de ÉRZELMILEG vonzódik a vele azonos nemhez. 14/f/m (v ha ugy jobban tetszik akk homoszexualitás homoromantikus 😂)
2015. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


1-es válaszoló: igen, van benne valami, hogy lehet azért nem tudom elképzelni, mert még magamat sem tudtam elfogadni.

2015. nov. 12. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem.
2015. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Hogy érted hogy nem tudod magad úgy elképzelni fiúval? Együtt élni, vele lakni, vagy utcán járkálni mint ahogy egy hetero pár is teszi? Mert ez előbbivel nincs semmi gond, négy fal közt kevés köze van az embereknek hogy mi történik, miért éltek együtt (és szerintem 2 férfi is tud élni egy háztartásban), utóbbi pedig tényleg egy olyan dolog amit nem kell űzni, nem kell feltűnést kelteni :)

Érzelem nélküli szex? Ha valakivel összejössz mert szerelmesek vagytok egymásba, az már nem érzelemmentes. Kerüld az alkalmi kapcsolatokat (mégha nem is volt ilyened), és nem kell ezzel foglalkoznod :)

Utolsó kérdésedre válaszolva: szerintem nem fogadtad el magadban a dolgot teljesen (javíts ki ha tévedek), így felmerülhetnek ilyen kételyek. Nálam is hasonló dolgok voltak/vannak, de próbálok rajtuk túllépni, mert élni szeretnék :D Ha meleg vagy akkor meleg vagy, hiába tartod normálisnak a fiú-lány kapcsolatot, nálad ez nem működik. Ha ezt elfogadod akkor minden jó lesz :)

Üdv

20/f

2015. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
homoromantikus aszexuális
2015. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt jelenti hogy pl a fiúkra vered... de amikor arra kerülne sor hogy dugni kéne te nem akarsz vagy iylesmi. ez teljesen oké és szeretünk
2015. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!