Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan csináljuk? (meleg kérdés)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljuk? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Ma próbáltuk a barátommal az anál szexet,félig bent is volt a pénisze,de aztán abba hagytuk mert kicsit fájt.Attol lehet hogy nem voltam el lazulva? Az első alkalomnál mennyire fájhat? Értelmes válaszokat előre is köszönöm :)

2015. nov. 18. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitágított előtte rendesen?
2015. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok síkosító, aztán óvatos tágítás az ujjával. Először csak az ujja hegyét helyezze be, aztán kicsinyével mindig haladjon beljebb, majd ha ez már eléggé sikeres, akkor jöhet a két ujj, és csak aztán a pénisz. Próbálj ellazulni! Tudom, hogy nehéz, mert amikor például én is ujjazom magam, akkor akaratlanul megfeszül a fenekemnél és ki kell vennem az ujjaim. Miközben ujjaz simogathat is. Egy kis gyengédség is segíthet ellazulni és elterelni a figyelmed. Sok sikert! :) Majd írd meg, milyen volt az első, mert még én is szűz vagyok! :D 20/f (passzív)
2015. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha magamnak csinálom a tágítást akkor kitágulok,ha a párom akkor valamiért beszűkülök,de ha pénisszel hatol akkor jobban tágulok valamivel. Az első anális szexnél természetes ha fáj valamennyire?
2015. nov. 18. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

esetleg nem voltál feszült?

Ha izgulsz és rágörcsölsz,akkor is történhet ilyesmi.

2015. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kicsit feszült voltam,mert már egy ideje akarjuk de most volt csak alkalom. Szeretném hogy tökéletes legyen.
2015. nov. 18. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard hogy tökéletes. így csak ráfeszülsz és nem fogod tudni élvezni. Ha nem feszülsz rá akkor csodálatos élményben lesz részed. :)
2015. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
85%
Egyébként a kérdésedre a válasz: igen fájni fog :))
2015. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első fáj picit. Nekem általában véve minden alkalommal fáj néhány percig. Van mikor kicsit jobban, van hogy kevésbé. Ez attól függ mennyire vagyok ellazulva. Még tágítás mellett is fájdogál. Figyelmes a partnerem ebben, szóval nem vele van a "gond". (átlagos a mérete is).

De ha egy kicsit elviseled és nem arra a némi fájdalomra összpontosítasz, hamar elmúlik és utána már csak az élvezet marad. Ha viszont rárepülsz a fájdalom érzésre, akkor veszett fejsze nyele. NÁLAM legalább is így működik.

Nem vagyok full passzív, ezt is hozzá teszem. :)

2015. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!