Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is ciki, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ciki, ha a pasi nem szokott anál előtt beontést csinálni?

Figyelt kérdés
Uni vagyok, találkozgattam egy sráccal és közölte velem, hogy nem szokott beöntést csinálni, csak ujjal kimosni magát. ez nem igénytelenség? ha én vagyok passzív szerepben, nálam alap a beontés.. miért ilyen igénytelen sok meleg?

2015. dec. 3. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2015. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem igénytelenség.Mi sem szoktunk anál előtt soha.Tanuld még egy kicsit a biológiát,mielőtt leigénytelenezel valakit ok nélkül.
2015. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Gondolom nem élsz párkapcsolatban... Nem mindig lehet előre tervezni,hogy mikor csináljuk. Ha megkívánjuk egymást lefekszünk,és hidd el nagyon illúzíó,vágy romboló,ha már szeretném,de a passzív fél kirohan mert nem mosta ki magát..
2015. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ja és nem mellesleg van óvszer,nem csak a nemibetegségektől véd. ;)
2015. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem élek párkapcsolatban, de éltem elég sokáig régebben és természetes volt, hogy kimossuk magunkat. jaj ne gyere már ezzel a gyenge biológia szoveggel, hát nem vall igenyességre, aki nem csinál beontést.

szerintem inkább az a lehangoló, ha megkívánok valakit, akivel le fogok feküdni és utána valószínűleg szaga is lesz, mert nem hagytam, hogy alaposan kimossa magát. elképesztő milyen emberek vannak. ez igen is az igénytelenség egyik formája.:P

egy tiszta illatos popsiba szívesen berakom, na de egy olyanban, hogy tudom, h akár szaros is lehet..

2015. dec. 3. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is alap a beöntés, az alapos mosakodás és én ezt passzívként mondom. Szerintem nem vagyunk állatok, hogyha megkívánjuk egymást, akkor ne tudjunk még egy kicsit várni, amíg megtesszük a szexhez szükséges előkészületeket: a beöntést és még sorolhatnám. Ez is egyfajta vágyfokozás, mert utána annál jobban fog esni a szex, minél többet vártunk rá. :) Nem mondom, hogy ciki, kedves kérdező. Én inkább azt mondanám, hogy kiábrándító, de ezt mindenki másképp gondolja és mindenkinek más az elfogadható és normális kategória. Van, akinek ez a véleménye róla, van akinek pedig más. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik és jól esik. Nem kell emiatt leszólni más véleményét. :) 20/f (passzív)
2015. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

szerintem még mindig ciki és undorító. nem szólom le, csak egyszerűen undorító szerintem. hagytam is a francba, nem foglalkozok vele.

azért örülök, hogy vannak még hozzám hasonlók és velem egy véleményen lévők.:)

2015. dec. 4. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Legyél normalis ferfi es ne s.gglyukakat pakolj (egyreszt mert nem arra találták ki azt a lyukat:).
2016. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó, de ti hogy oldjátok meg akkor, csak orál van? Mondjuk én is orál párti vagyok, de néha hiányzik a dugás, 1 héten egyszer mindig van.
2016. jan. 2. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha pasi akkor csak oral. Heti 4-5x szoktam lányokkal is talalkozgatni, a d.gast veluk 'oldom' meg. :)
2016. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!