Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat hogy megdugjon?

Figyelt kérdés

Próbálok célozgatni mindig, de csak annyit tesz hogy fekszik és elégítsem ki őt és ennyi.

Szeretjük egymást, de félek hogy hosszútávon ez nem lesz jó.

Egyszer próbáltuk de akkor nem volt elég kemény. Kiderült előtte ő már otthon elintézte magát.



2015. dec. 14. 15:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
És amikor fekszik, és várja, hogy kielégítsd, akkor miért nem lovagolod meg? Ellenkezne? Mert akkor egy paraszt és önző.
2015. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Még annyit sem tesz hogy legalább simogasson. Már arra is gondoltam hogy ha ez így megy tovább akkor valószínűleg mással fogom megoldani, de ezt nem szeretném mert szeretem őt.
2015. dec. 14. 17:37
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha igy csinálnék, akkor a bnom elkuldott volna a bus p*csaba. Hiaba szeret.
2015. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Mondd neki hogy már túl öreg hozzá és hogy valószínűleg fel sem állna. :D
2015. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

Adjál neki viagrát titokban. :D


Egyébként nemm lehet hogy merevedési problémái vannak?

Vagy volt ő már egyáltalán pasival?

2015. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azt állítja, hogy volt már olyannal aki azóta "kur..ként" ismert.
2015. dec. 14. 18:37
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem totál nem passzoltok , szex terén semmiképpen....


Ő csak egy ellustult, öntelt, önző hülye... elképzelhetetlen számomra, hogy nem is érdekli, hogy a abrátnőjének mi lenne jó? Nem cirógat, nem csókolgatja a tested minden porcikáját... nem kényeztet legalább cserébe (ha magától nem is szereti)... nem vágyik szexre, arra, hogy összeolvadjatok, összeforrjatok...?


Ez egy hülye...semmi keresni valód mellette...vagy ahogy írtad, előbb utóbb kénytelen leszel találni egy önzetlenebb, figyelmesebb pasit aki legalább ezt kielégíti...mert, hogy nagyon is fontos a szexualitás az életünkben...


23/f

2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
60 éves vagyok, és nem rajtam, hanem a páromon múlik, hogy nem dugunk mindennap!
2015. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

Ismertem ilyen pasit, ez az aszexualitás egyik formája; mindenesetre nagyon önző dolog, hogy ő elvárja hogy kielégítsed (hogy szoktad? szájjal?), de benne fel sem merül, hgoy örömöt okozzon Neked.


Rossz íhrem van: nem valószínű, hogy meg tudod változtatni. Ha együtt maradtok, ez nagyon sok probléma gyökere lesz, és meg fogja mérgezni az egész kapcsolatot.

Mindkettőtöknek jobb, ha váltotok.

2015. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 petike30 ***** válasza:
68%
Szia keres uj barit egy jo tipp
2015. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!