Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok, ti mennyire veszitek komolyan a nemibetegségeket?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk eddig hány partneretek volt? Hány évesek vagytok és voltatok-e már szűrésen. Ha nem miért nem? Illetve pl dugtatok gumi nélkül?

2015. dec. 24. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem tini vagyok még (18). Nem voltam szűrésen, mivel a partneremben 100%osan megbíztam, és nem fűvel-fával fekszem össze. Összesen olyan 3-4 partnerem volt, de max orálig jutottunk.

Nem közösültem (dugtam) még, szóval ez a kérdés kiesik.

Komolyan veszem azért, én vigyázok, hogy másra is vigyázni tudjak ;)

2015. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

60 éves vagyok. Kb 50 szexpartnerem volt életemben. (és remélem hogy a halálomig még pár százalékkal nőni fog ez a szám) :-) Néha használtam gumit, fogamzásgátlási céllal, de a partnereimet annyira megválogattam, hogy nem igazán kellett tartani hogy elkapok valamit!

Természetesen kis rizikó volt, de mint a mellékelt ábra mutatja, nem kaptam el semmit! Pedig pár évtizede nyomom a kipufogót is, ha a partner kedveli! (gumi nélkül)

2015. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Már nem vagyok tini -így elnézést, ha csak az aktuális csoport adatai érdekelnek-, de én anno nem azért használtam gumit, hogy kivédjem az STD-ket, hanem szimplán a túl korai gyerekvállalástól féltem. Fel sem merült anno, hogy az akkori korosztályomtól elkaphatok valamit.


(Így, 25 éves fejjel már jobban féltem magam és a partnereim, mintsem amennyire félek a gyerektől. :) De szűrésre így se járok. A komolyabb problémákat a véradások miatt úgyis hamar megtudnám.)

2015. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Kedves hármas ez a homo kategória, ha csak nem ő lesz az új Mária egy srác nem igen tud teherbe esni..
2015. dec. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 petike30 ***** válasza:
16%
Szia 33 èves aktiv vavok nem voltam szürèsen istenien èrzem magam 5 ès kapcsim van ès 250 ember kb
2015. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Az orál során is elkaphatsz számtalan betegséget. Olvass utána. Illetve mitől 100% valaki? Sose tudhatod, hogy milyen volt az előző partnere. Csak mondom!

2015. dec. 24. 09:58
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

16vagyok. 4-5 alkalommal volt sexuális kalandban részem.

1. alkalommal használtam csak gumit. Azt is csak a barátnőm kedvéért.

2015. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

1# vagyok. Nagyon megbíztam a partneremben, mert több hónapja ismertük egymást. Ő kezdő volt, és ez igen csak látszott rajta (nem részletezem itt). Szépen fokozatosan haladtunk. Azóta eltelt pár év, és semmi bajom (szerencsére, ne is legyen, kívánom.) nincsen.ű, sőt edzem, életerős, és mosolygós vagyok :'D

Köszönöm azért, valamennyire tisztában vagyok vele, próbálok vigyázni is. :)

2015. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok.Eddig 2 partnerem volt. A második barátommal vagyok együtt. Még nem voltam szűrésen. Mindig használunk gumit.
2015. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumival csináljátok!!!
2015. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!