Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? A pasimat rajtakap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A pasimat rajtakaptam az anyámmal! 30 éves és azt hittem szeret és együtt vagyunk :S én 17 vagyok és anyukám 36 éves. Igaz hogy fiatalos de akkor is :S

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 23:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el. Ha képes volt az anyáddal lefeküdni.

De anyud tudta hogy vele jársz? Akkor miért hagyta hogy a pasi megfektesse?

2015. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
34 évesen feküdj le az öcséddel.
2015. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

1 semmi közöd hogy hány évesekkel ismerkeek! 2 nekem ez a korosztály jön be. 3 teljesen törvényes volt kapcsolatunk.



utolsónak üzenem hogy tudta, de anyám szerintem így áll bosszút hogy nekem ilyen jó pasim van és hogy mert meleg vagyok.... anyám röhög ezen...

2015. dec. 29. 00:14
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... inkább nem mondok megjegyzést anyádra.

Próbálj beszélni a barátoddal,hogy ezt most miért. Egyébként anyád volt aki elcsábította?

2015. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
igen anyám csábította el...
2015. dec. 29. 00:20
 16/28 anonim ***** válasza:

Hát öhm.. figyelj azértha anyád fiatalos,akkor a pasidnak még hízelgő is lehetett az érdeklődése. Gondolom ő nem tudta mire megy ki ez az egész. Nem lett volna szabad megtennie de ezen már nem tud változtatni.

A barátoddal már beszéltél erről?

2015. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
a pasim azt mondja hogy sajnálja és hogy nagyon szeret engem és hogy soha többé nem tesz ilyet. de ki akarta próbálni mert még nem volt idősebb nővel... és elcseszte.... de nem tudom mit tegyek. nem tudom valahogy szar érzés fog el hogy azzal ami az én popsimban volt azzal anyémat dugta meg és most újra engem dugna?:S oké nem csak erről szól egy kapcsolat de ez kicsapta a biztosítékot kicsit nálam... amúgy még mindig szeretem...
2015. dec. 29. 00:26
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy ez neked most sok/sokk. Mindenkinek az lenne.De ha hosszú ideje vagytok együtt,akkor szerintem nem kénne egyből végett vetni a dolognak. Egy ideig beszélgessetek,próbáljatok meg ezen túl jutni.
2015. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem az anyuddal csalt volna meg hanem egy ismeretlen nővel azt könnyebben feldolgoznád?
2015. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
igen. azt sokkal könnyebben. azon nem is hiszem hogy kiakadtam volna ennyire. csak max megsértődök kicsit.... de azért az ember annyával :S ez marhára megalázó. ráadásul gusztustalan is hosz elötte az én popsimat nyalta, ujjazta, dugta , és utána anyám seggét? :S
2015. dec. 29. 00:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!