Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az volt hogy szerelmes voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az volt hogy szerelmes voltam 1fijúba De akár hányszor kérdeztem tőle hogy érez e irántam valamit akkor ő mindig azt mondta hogy nem! De akkor miért volt az hogy megujjazott vagy fogdosta a péniszem. Akkor miért csinálta ezeket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vágyat mégiscsak érzett irántad, ha esetleg szerelmet nemis, mert megfogta a péniszed és ujjazott is. te csináltál neki valamit?
2016. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellettél neki.


Fel a fejjel!

2016. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az előzőnek igaza van. De énis banga voltam eggy picit mer kb 1-2 évig mindent meg attam neki amit csak tudtam. Nagyon sok pénzembe benne van. Amúgy màr a szex is meg lehetett volna csak mindig le àltam. SAJNOS! Pedig nagyon hejes... az utólsó alkalmakkal viszont amikor nyúkàlt hozzàm akkor meg ő àlt le

.. Lehet ezt viszont direkt csinàlta??

2016. jan. 3. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerezz be de sűrgősen egy helyesírási kéziszótárt!!

2. Azt neked is be kell látnod hogy vannak ilyen mocskok akik csak a szexre mennek..

3. Az ilyeneket kerüld el.

4. Keress 1 normális partnert de ilyen helyesírással nehezen fogsz találni!

5. Ajánlom ismerkedésre ezt az oldalt: randi.gay.hu

5.

2016. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi... meglessz.
2016. jan. 3. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Te most vagy kisgyerek vagy vagy cigány!:D Különben, hogy lehet, hogy valaki ennyire nem tud írni?
2016. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!