Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon a legjobb barátom miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a legjobb barátom miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk. Szerelmes vagy a legjobb barátomba, viszont az ő részéről ezt nem látom. Kicsit visszahúzódó és érzelmi intelligenciája elég fejeletlennek tűnik. Már 1 éve legjobb barátok vagyunk, közbe veszekedünk miattam, mert zavar néha a viselkedése, biztos mert többet akarnék, csak azt akarnám velem legyen.

Végül is a kérdésem az, hogy mondtam neki jól esne 1-1 baráti ölelés, erre azt mondta ne várjam tőle ezt mert b.uzzis. Azt mondta, hogy neki semmi baja a melegekkel. Viszont sokszor ér össze a lábunk, volt hogy a mellkasára raktam a fejem, átkaroltam, a vállunk összeért, s ezek mind 5-10 perc ideig. Volt olyan hogy filmeztünk ketten s 3-5 óránk keresztül szinte elég szorosan érintkeztem vele. Szerintetek akkor az ölelést miért nem akarja, ő is biszex lenne, csak fél bevallani s ezért nem akarja? Naiv s nem látja hogy többet akarnék tőle, látja és elfogadja, de nem tudja megadni ezt nekem? Kérlek segítsetek!



2016. jan. 13. 21:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem mondtam el neki semmit. Elég nehéz vele nyíltan beszélni. De sík hülye kell legyen, ahhoz hogy ne vágja le hogy tetszik nekem. :)

Köszönöm utolsó!

2016. jan. 31. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok hetero haverom, barátom tudja, hogy bi vagyok, van akinél belefér a bújás baráti alapon, van akinél nem. Ha te elvárod, hogy elfogadjanak te is fogad el ő meddig megy bele ebbe.

Soha nem szabad követelőzni, erőszakoskodni, mert ezt nem bírják a hetero fiuk. Ha türelmes vagy, többre jutsz.)

2016. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!