Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, férfiak! Kamasz korotokb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Kamasz korotokban valamelyik szülő beszélt a maszturbálásról? Megmutatta, miként kell csinálni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 22:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondott semmit, hat évesen rájöttem magamtól, meg tinimagazinokból tájékozódtam :D
2016. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadó szüleim voltak akik előbb tudták hogy meleg vagyok mintsem bevalottam volna.

Beszéltünk a védekezésről, hogy mennyire fontos a guim használata, meghogy ne kapkodjak el semmit, és hogy az arra érdemessel menjek el.

Hogy nem az a kérdés mikor, hanem az hogy kivel.

És amúgy még a lakást is átengedték. Vagyis megengedték hogy 17 évesen a pasim 22, ott aludjon. Máig reménykedek hogy nem hallatszott át semmi...

Más szülők nem voltak ennyire megértőek a sulimban...

Pedig én csak 25 vagyok.

2016. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Apa kiverte magának, utána meg nekem is. Anya meg moshatott.
2016. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
94%

Miután rájöttem magamtól, elmondta hogy mi is az és hogy mikor hogy kell csinálni.

Egyszerűen eltudta mondani...

"Húzogatod a légvédelmi ágyút míg jól esik, de rásegíthetsz barátnővel vagy a baba samponnal, de ne a kékkel mert az az enyém. Jah és legközelebb tisztítsd is le a monitorodat..."

Ennyit még nem röhögtem, és tanultam egyszerre.


Szerintem nem normális ha megmutatja.

2016. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Mar kis koromban a haverokkal beszeltunk rola,pedig akkor meg csak pisi jott ondo helyett ami nagyon erdekes volt.

3-4 meterre is elspriccelt.

A szuloi felvilagositas altalaban mindig kesik.

2016. márc. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim bigott vallásos. 12 évesen kivertem a szobában, ahol aludtam. Náluk nyaraltam ugyanis. Meglátta. Azt is, hogy "összebűnőztem" az ágyat is. Nagyon elverte a fenekem fakanállal. Még felnőttkorban sem bocsátottam teljesen meg. Szerintem nem volt igazságos.
2016. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
85%

Előző- Ez most vicc volt?!

Én a nagyit vertem volna meg!!!

2016. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
97%

Nővérem mutattameg.

és az öcsénket is ő világositotta meg,hogy nem csak pisilésre való.

2016. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nagymama ide vagy oda, de a fizikai erőszak eszközzel- az erősen gyerekbántalmazás...

Nem tudom mikor voltál 12 éves, de egy nagymamának is illik tudni hogy a hormonok már 11-12 éves korban előjönnek a fiúknál és lányoknál is, és nem Ördögtől való hogy 'feláll" meg nedves lesz, hanem a felnőttkor küszöbét jelzi.

Aki erre így tud reagálni, hogy az bűn és meg kell verni egy gyereket, az vagy 100 évvel ezlőtt élt egy Alföldi faluban, vagy nem teljesen normális.

2016. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: nem feltétlenül azért, mert védeni akarnám, de... Egyrészt nem kell egy száz évvel ezelőtti alföldi faluban élni, elég csak ilyen helyen felnőni, hogy az emberben ez a hozzáállás és reakció gyökeresedjen meg a maszturbálással kapcsolatosan. Másrészt a gyerekek fizikai fenyítésének minden formája csak kb. tíz éve tiltott, előtte azért egy nyakleves vagy fenekelés jogilag is belefért, ha indokolt volt, és arányos, és nem okozott maradandó sérülést.
2016. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!