Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, férfiak! Kamasz korotokb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Kamasz korotokban valamelyik szülő beszélt a maszturbálásról? Megmutatta, miként kell csinálni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 22:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok kamasz, és nem hiszem hogy ez a téma valaha is szóba fog kerülni itthon.
2016. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
96%
De jó hogy lány vagyok,nem kell aggódnom hogy foltos lesz a lepedő :D am amiket írtok attól teljesen begerjedek,jó olvasgatni :D
2016. ápr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom de én budai (Tabán környéke) gimibe jártam és elég elfogadó negyven egypár éves szüleink voltak, de még az ötvenes éveikben járó szülők fejében sem fordult meg, hogy azért mert egyik fia meleg, a másik lánya fehérmájú, a harmadiké meg engedély nélkül indult szépségversenyen, azért verni kéne.

Általában a vidéki, kevés jövedelemből élő, világot nem látott, nem olvasott, nem tanult emberekre volt mindig is jellemző a fizikai erőszak...

A városi ember már 100 évvel ezelőtt is máshogy gondolkodott és nem hiszem hogy csak 10 éve nem szabad jogilag a gyerekeket bántalmazni.

2016. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem apu magyarázta el
2016. jún. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

senki magamtól rájöttem.

megmutatta atya ég milyen beteg ötlet.

2016. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
76%
Egyertelmu. El kellett utni valamivel az idot. Kivertuk egymasnak. De semmi buzulas. Buzulas az nuku!
2016. dec. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatta, de beszélt róla amikor 12 évesen a kemping zuhanyzójában látta a meleg víztől ágaskodó farkamat.
2016. dec. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta meg apám 12 éves koromban
2016. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

A maszturbálásról senki sem beszélt, csak a szexről, főleg a védekezésről.

A haverjaim mutatták meg hogyan kell maszturbálni, de gondolom később magamtól is rájöttem volna.

2017. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
8%

Ekkora hülyét mint te.

Tudod miről szól a maszturbálás? A gyerek saját maga felfedezi a testét. Nem pedig jön anyu meg apu és megmutatja neki, hogy kell csinálni.

És még ki is emeled újra és újra ezt az ostoba kérdést.

2017. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!