Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mások is voltak már igy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is voltak már igy, javulhat a véleményük róla? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Szüleim ismerik a fiút , aki valójában a párom. Természetesen azt mondtam csak egy régi barát... Nagyon rossz véleményük van róla (ha valakit érdekel, miért leirom neki privátban) .... félek hogy ha megtudják, hogy szeretem és hogy járunk, soha többet nem beszélhetek/találkozhatok vele és ez a tény nagyon elszomorit.... Javulhat a véleményük róla idővel, ha jobban megismerik?

2015. szept. 7. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*Amúgy szüleim nem tudják hogy meleg vagyok.
2015. szept. 7. 22:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajuk a barátoddal?
2015. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért utálják a barátodat? Biztos valami okkal.
2015. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy miért utálják már haverként is a barátodat.. Nem lehet, hogy sejtik a dolgot és őt hibáztatják, hogy meleg vagy?
2015. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne miért nem kedvelik a barátodat, én is hasonló szituációban vagyok, csak az én barátom be is szólogat anyámnak
2015. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, ha elküldöd :)
2015. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!